Sitemizde şuan toplam 445 film bulunmaktadır.

Zindan Adası Türkçe Dublaj izle Full HD

1
( HD Kalite ) Tek DRİVE Tek ODK Tek OPEN FragmanYorum yap


Zindan Adası izle

Martin Scorsese adın da ki Amerikan ismin yönetmenlik yaptığı bu Dram ve Fantastik türün de ki filmin iki bin on yılından bu yana milyarlara ulaşmış bir izlenmesi olsa da halen izlenmeye devam ettiği için filmi paylaşma gereksinimi bulduk. Şimdi ise ister iseniz filmin içeriğini kısa bir şekil de anlatacak olursak. Zindan Adası izle Film de bir ada da yaşamak da olan adamın çok ama çok kötü bir suç ile baş başa kalması o adamın artık iyimser olmasını tamamen başlı başına etkilemiş tarzdadır. Ama o adam cezasını çekecek olsa da kendisine işkence yapılacağını düşünür ve artık o yüzden de korku için de kalmış olsa da kaçış planları yapmaktadır. Her ne kadar kaçış planı yapmak da olsa da aklın da ki planları hiç bir şekil de gerçekleştirecek tarz da değildir.

Zindan Adası izle

Ama bu adamın psikolojisi çok bozuk olduğu için adam işkence ile baş başa değil de bir hastane de özel kontroller altın da kalmak için hastaneye yatırılır. Ama bu adam artık zamanla iyileşir. Bu adam eskisi gibi iyimser biri olduğu zaman da artık aklına gelen tüm olayları da bir etmek adına hastaneden kaçar. Bu hastane de ki güvenlikler ise bu adamı bulamadığı zaman polislerden yardım ister. Ama o güvenlik görevlileri bir şekil de o adamı bulacağına inanmak zorundadır. Çünkü bulamadıkları zaman kendileri o adamın suçunu üstlenmekten başka hiç bir çareleri yoktur. Bakalım o kaçak bulunabilecek mi. Filmi izlediğiniz zaman her şeyi kat ve kat fazlası ile anlamış olacaksınız. O yüzden de filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü anlattıkça filmin tadı kaçacak. Hdfilmdenizi.net herekse canı gönülden iyi seyirler diler.

Zindan Adası Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Zindan Adası Türkçe Dublaj izle Full HD

Martin Scorsese adın da ki Amerikan ismin yönetmenlik yaptığı bu Dram ve Fantastik türün de ki filmin iki bin on yılından bu yana milyarlara ulaşmış bir izlenmesi olsa da halen izlenmeye devam ettiği için filmi paylaşma gereksinimi bulduk. Şimdi ise ister iseniz filmin içeriğini kısa bir şekil de anlatacak olursak. Zindan Adası izle Film de bir ada da yaşamak da olan adamın çok ama çok kötü bir suç ile baş başa kalması o adamın artık iyimser olmasını tamamen başlı başına etkilemiş tarzdadır. Ama o adam cezasını çekecek olsa da kendisine işkence yapılacağını düşünür ve artık o yüzden de korku için de kalmış olsa da kaçış planları yapmaktadır. Her ne kadar kaçış planı yapmak da olsa da aklın da ki planları hiç bir şekil de gerçekleştirecek tarz da değildir. Ama bu adamın psikolojisi çok bozuk olduğu için adam işkence ile baş başa değil de bir hastane de özel kontroller altın da kalmak için hastaneye yatırılır. Ama bu adam artık zamanla iyileşir. Bu adam eskisi gibi iyimser biri olduğu zaman da artık aklına gelen tüm olayları da bir etmek adına hastaneden kaçar. Bu hastane de ki güvenlikler ise bu adamı bulamadığı zaman polislerden yardım ister. Ama o güvenlik görevlileri bir şekil de o adamı bulacağına inanmak zorundadır. Çünkü bulamadıkları zaman kendileri o adamın suçunu üstlenmekten başka hiç bir çareleri yoktur. Bakalım o kaçak bulunabilecek mi. Filmi izlediğiniz zaman her şeyi kat ve kat fazlası ile anlamış olacaksınız. O yüzden de filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü anlattıkça filmin tadı kaçacak. Hdfilmdenizi.net herekse canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 480p Filmler, 720p Filmler, Dram Filmleri, Fantastik Filmleri, Gerilim Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2010

IMDB Puanı: 8.1

Yönetmen: Martin Scorsese

Oyuncular: Leonardo DiCaprio , Mark Ruffalo , Ben Kingsley , Michelle Williams , Emily Mortimer

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?