Sitemizde şuan toplam 442 film bulunmaktadır.

Yolsuzlar Çetesi izle Yerli Film 2016

1
( Yüksek Kalite ) HD Tek Parça 1 HD Tek Parça 2Yorum yap


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimiz filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak 5-10 Dk açılacaktır. Hdfilmdenizi.net İyi Seyirler Diler.

Bir önceki yazımız olan Neon Şeytan Full izle başlıklı makalemizde Neon Şeytan 1080p izle, Neon Şeytan 2016 ve Neon Şeytan 2016 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Yolsuzlar Çetesi izle Yerli Film 2016

Her aile de olmasa da çoğu aile de olmak da olan ufak tefek kavgalar her zaman olduğu gibi tatlıya bağlanır. Yolsuzlar Çetesi ama bu aileler de bu kavgaların halen neden ve nasıl bir an da çıktığını bilmediği için sıkıntılar içerisine doğal olarak da girerler. Filmde de sürekli ufak tartışmalar yaşamak da olan bir ailenin en küçük üyesi olan Ali on bir yaşın da olsa da hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir zaman ailesinin kavga ettiği hakkında hiç bir kimseye hiç bir şeyden bahsetmez. Bu çocuk ailesi tarafından çok sevilse de o çocuğa çok yüz vermek de olan babası bu durumu hiç bir şekil de fark etmez. Çünkü o çocuk kendisi ile birlik de babası ile saygısız tavırlar sergilemektedir.

Yolsuzlar Çetesi izle

Ama sergilemiş oldukları işler ise hiç bir koşul da kişiye zarar verecek boyutta değildir. Zaten bu iş de çok sayı da kişiyi mutlu eder. Yolsuzlar Çetesi full izle ama bu baba ve oğlunun gidiş hattı kötü olduğu gibi o adamın arkadaşları neyse o çocuğun arkadaşları da genç yaş da işleri sakata doğru bindirmek de olsalar da hiç bir kimse hiç bir şekil de hiç bir yer de bu durumu hiç fark edemeyecekler. Bunlara ekmek parası için çalıştıkları aynı iş yerinden hepsi ay gün bir suçlamadan dolayı tazminatlarının verilmesinin ardından işten atılırlar. Daha sonra eve gittiklerin de hiç bir şey umurun da olmayan bu kişileri evde ki bulunan eşleri artık istemediği için evi terk ederler ve baba evine giden bu kadınlar artık geri dönmeyecek gibi bir hale benzemiş olsa da o adamlar bir kaç hafta kendilerine kusursuz bir şekil de bakarlar.

Yolsuzlar Çetesi Full HD izle

Yolsuzlar Çetesi 2016, Daha sonra ise bunlar eşlerinin yokluğunu hissetseler de bir kadına yalvarmak onlara aykırı olsa da hiç bir şekil de hiç biri eşinden ayrı kalmadığı için üzülse de bu durum onlara daha da çok koyacak ve artık geceleri alem yapmak onlar için bahane hazır duruma gelmiş olur. Filmi izlediğiniz zaman her şeyi zaten anlayacaksınız. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Çünkü film açık ve net bir şekil de anlatılmış bu durum da rahat bir şekil de filmi anlamanıza kesin olarak bir cevaptır. Hdfilmdenizi.net filmi izleyen izlemeyen herkese teşekkürlerini iletir ve herekse canı gönülden iyi seyirler diler.

Yolsuzlar Çetesi  izle

Tür: 2016 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Ali Ayyıldız

Oyuncular: Mesut Can Tomay , Özge Sezince , Osman Sonant , Kadir Çöpdemir , Pascal Nouma

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?