Sitemizde şuan toplam 442 film bulunmaktadır.

Yapay Zeka izle Türkçe Dublaj HD

1


Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Yapay Zeka izle Türkçe Dublaj HD

Dünyanın gelecek de ki çekeceği sıkıntıları kesin olmasa da büyük olasılıkla olacak olayları anlatmak da olan bir filmi şu an da sizler ile paylaşmaktayız. Yapay Zeka 2001 belirsiz bir gelecek de, insan oğlu, dünyanın çoğunun sular altın da kaldığı bir yer yüzün de yaşamaya çalışırken, teknolojinin nimetlerinden yararlanarak hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla yapay zekalı robotlar üretirler. Üretilmiş olan bu robotlar gerçekten de insanlar ile bire bir aynı zeka da hatta bazı kişilerden de fazladır. Ama bu durum hiç bir kimsenin umurun da değildir. Çünkü hepsi de kendi hayatlarını kurtarmak için uğraşmaktadır.

Yapay Zeka izle

David madde ve mana olarak tam bir insan gibi donatılmış bir robottur. Yapay Zeka izle bu robotu diğer robotlardan ayırt edici özelliği ise diğer robotlar emirlere göre hareket etmek de bu robot ise olması gerektiğini fark ettiği şeylere göre davranma şekline sahiptir. Sevmeye programlanmış olan ilk robot çocuk David, o sıra da hasta olmasından dolayı tedavisi bulunana kadar çocukları dondurulmuş bir aile tarafından deneme süreci olarak evlat edinilir. Bu evlat edinmiş robot hiç bir şekil de yorulma özelliğine sahip olmadığı için ev de ki kişilere karşı sürekli olarak istenilen şeyleri kendisi yapmaktadır. Bu aile bu robotu beğenmiş olsa da fiyatını sorduklarında gerçek bir derece de evlerini satması gerekmektedir.

Yapay Zeka Full HD izle

Çünkü o kadar pahalıdır. David, yaşadığı aile ortamın da evlatlığın gerektirdiği sevgi ve bakımı kapsayarak, giderek çiftin çocukları haline gelmesine rağmen, umulmadık olaylar hayatı Robot David için imkansız bir duruma sokar. Bu robot ise girdiği ortamdan nasıl kurtulacağı hakkın da bir bilgi elde edememiş olsa da elde ettiği kısa ve gereksiz bilgileri bir araya toplar ve o elde edilmiş olan bilgilerin tamamı ortaya ana fikri çıkartmış olur. Bu robot artık kendi hayatını kurtardığı gibi aile de ki kişilere de büyük bir şekil de yardım da bulunur. Bu saye de artık o robotu kesin bir şekil de satın alacağı hakkın da bilgi veren bu aile tarım arazilerini satarlar. Hdfilmdenizi.net herkese iyi seyirler diler.

Yapay Zeka izle

Tür: 1080p Filmler, 480p Filmler, 720p Filmler, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, İMDB En İyi Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2001

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Steven Spielberg

Oyuncular: Haley Joel Osment , Jude Law , Frances O'Connor , Sam Robards , William Hurt

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?