Sitemizde şuan toplam 445 film bulunmaktadır.

Transformers 4 Kayıp Çağ izle Türkçe Dublaj 720p

1
( HD Kalite ) Tek Parça OK.RU Tek Parça OPEN Tek PARÇA MRU FragmanYorum yap


Transformers 4 Kayıp Çağ izle

Filmimiz Transformers 4 Kayıp Çağ yanılmıyorsam 2014 yılında vizyona girmiş olan bilim kurgu, aksiyon, dram ve macera türünde olan efsane serinin devam filmi. Yaklaşık 3 yıl önce bu filmin fragmanı yayınlandığında oldukça büyük ilgi gördü sinema camiası tarafından o kadar çok heyecan yarattı ki hayranları arasında optimus primeyi koca bir dinozor robot üstünde gören hayranlar çıldırdı adeta.

Zindan Adası izle

Ama ilk 3 filmin havasına kesinlikle rastlayamadık bu filmde çünkü insanlar hep outobotların tarafında oluyorlardı bu zamana kadar yapılan yapımlarda bu film de bizim ekip uzaydan gelen kötü robotlarla hem de devletin kötü oluşumu ile mücadele ettiler büyük ihtimal bu filmi daha önce izlediniz. Transformers 4 Kayıp Çağ türkçe dublaj izle ve sonunu biliyorsunuz onun için konusunu açık açık anlatacağım sizlere. Bizim iyi ekip olan outobotlarla daha önce savaşta şehrin yerle bir olmasından dolayı devletin arası baya açılıyor.

Zindan Adası izle

Devlet teknoloji uzmanları ile birleşip robotların yapılmış olduğu energon maddesi ile en az onlar kadar iyi robotlar tasarlıyorlar ve hayata geçiriyorlar onları ama devlet bu maddeyi sadece ölü robotlardan temin edebiliyor onun için iyi kötü ayırt etmeden bütün robotları aldırıp eritiyorlar bunun için de Lockdown adında kötü bir robot ile anlaşıyorlar kendisi bildiğiniz keskin nişancı çok rahat öldürebiliyor karşısındaki düşmanları optimus ise devletten kaçarken oldukça yaralanmış bir durumda. Devlet ne kadar robot ölüsü bulsa da onlara yetmiyor bu madde onlarda o kötü robotla anlaşıp bir bomba patlatmayı planlıyorlar bu bomba patlayınca çevresindeki her şeyi energona çeviriyor.

Zindan Adası izle

Bu esnada karşımıza galvatron çıkıyor bildiğimiz megatron yani onun parçaları ile yapılmış bir robot ama diğerlerinin aksine bunu devlet kontrol edemiyor optimus bir yandan onla savaşırken bir yandan kontrolden çıkmış onlarca robotla savaşıyor. Birde başlarında olan nükleer bomba kadar büyük bir tehtiti de unutmayalım. Tabi bizimkiler az sayıda karşılarında neredeyse bir ordu var onun için optimus tarih öncesi çağlardan kalma robotları çağırıyor bunlar şimdiki robotların 10 katı büyüklüğünde neredeyse o çağda araba olmadığından dinozora dönüşüyorlar bunlardan da yardım alan bizim ekip elemanları pert ediyorlar, İyi seyirler.

Transformers 4 Kayıp Çağ Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Transformers 4 Kayıp Çağ izle Türkçe Dublaj 720p

Filmimiz Transformers 4 Kayıp Çağ yanılmıyorsam 2014 yılında vizyona girmiş olan bilim kurgu, aksiyon, dram ve macera türünde olan efsane serinin devam filmi. Yaklaşık 3 yıl önce bu filmin fragmanı yayınlandığında oldukça büyük ilgi gördü sinema camiası tarafından o kadar çok heyecan yarattı ki hayranları arasında optimus primeyi koca bir dinozor robot üstünde gören hayranlar çıldırdı adeta. Ama ilk 3 filmin havasına kesinlikle rastlayamadık bu filmde çünkü insanlar hep outobotların tarafında oluyorlardı bu zamana kadar yapılan yapımlarda bu film de bizim ekip uzaydan gelen kötü robotlarla hem de devletin kötü oluşumu ile mücadele ettiler büyük ihtimal bu filmi daha önce izlediniz. Transformers 4 Kayıp Çağ türkçe dublaj izle ve sonunu biliyorsunuz onun için konusunu açık açık anlatacağım sizlere. Bizim iyi ekip olan outobotlarla daha önce savaşta şehrin yerle bir olmasından dolayı devletin arası baya açılıyor. Devlet teknoloji uzmanları ile birleşip robotların yapılmış olduğu energon maddesi ile en az onlar kadar iyi robotlar tasarlıyorlar ve hayata geçiriyorlar onları ama devlet bu maddeyi sadece ölü robotlardan temin edebiliyor onun için iyi kötü ayırt etmeden bütün robotları aldırıp eritiyorlar bunun için de Lockdown adında kötü bir robot ile anlaşıyorlar kendisi bildiğiniz keskin nişancı çok rahat öldürebiliyor karşısındaki düşmanları optimus ise devletten kaçarken oldukça yaralanmış bir durumda. Devlet ne kadar robot ölüsü bulsa da onlara yetmiyor bu madde onlarda o kötü robotla anlaşıp bir bomba patlatmayı planlıyorlar bu bomba patlayınca çevresindeki her şeyi energona çeviriyor. Bu esnada karşımıza galvatron çıkıyor bildiğimiz megatron yani onun parçaları ile yapılmış bir robot ama diğerlerinin aksine bunu devlet kontrol edemiyor optimus bir yandan onla savaşırken bir yandan kontrolden çıkmış onlarca robotla savaşıyor. Birde başlarında olan nükleer bomba kadar büyük bir tehtiti de unutmayalım. Tabi bizimkiler az sayıda karşılarında neredeyse bir ordu var onun için optimus tarih öncesi çağlardan kalma robotları çağırıyor bunlar şimdiki robotların 10 katı büyüklüğünde neredeyse o çağda araba olmadığından dinozora dönüşüyorlar bunlardan da yardım alan bizim ekip elemanları pert ediyorlar, İyi seyirler.

Tür: 1080p Filmler, 2014 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2014 - Almanya , ABD

IMDB Puanı: 5.7

Yönetmen: Michael Bay

Oyuncular: Mark Wahlberg , Stanley Tucci , Nicola Peltz , Jack Reynor , Sophia Myles

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?