Sitemizde şuan toplam 442 film bulunmaktadır.

Terminator 5 Genisys izle Türkçe Dublaj 720p Full HD

1


Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Terminator 5 Genisys izle Türkçe Dublaj 720p Full HD

Çok uzun zamandan beri kölelik olarak çalışmak da olan insanlar artık bu durumdan kurtulmayı çok isterler. O yüzden de hiç bir sıkıntıları yokmuş gibi davranmalarının ardından elde ettikleri planı ortaya koymaya başlarlar. Terminator 5 Genisys izle şimdi filmi uzunca bir anlatacak olursak. Film de İnsan direnişinin lideri John Connor adın da ki kişi, Çavuş Kyle Reese gibi bir isim ile birlik de tek koruması ve geleceği güvence altına alması için bin dokuz yüz seksen dörde geri gönderdiğinde olayların beklenmedik bir şekil de yön değiştirmesi zaman çizgisinde kırılma yaratır.

Terminator 5 Genisys izle

Bu kırılma ise o tek güvenlik için uğraşan kişiler topluluğu da köleleri yanına alır almaz büyük bir orduyu kısa bir süre içerisin de kurmayı kusursuz bir şekil de başarırlar. Terminator 5 Genisys full izle şimdi kendisini geçmişin yeni ve yabancı bir versiyonun da bulan Çavuş Reese adın da ki bu sıralar da çok tanınmaya başlamış olan birisi Gardiyan gibi güçlü bir kişiliği de dahil olduğu olasılık dışı müttefiklerle, tehlikeli yeni düşmanlarla ve beklenmedik geleceği yeniden başlatmak göreviyle karşı karşıya kalır.

Terminator 5 Genisys Full HD izle

Bu karşı karşıya kalmış oldukları bu görevi ise ortak bir şekil de yapma kararı alsalar da köleleri çok sayı da oyuna getirmiş olan kişiler bu sefer de o yüzden anlaşmaya varıştır. Ama şu an da köleler biraz akıllı davranır ve onlardan önce karşı tarafın yaptığı planı uygularlar. Bu durum altında da o diğer yani karşı takım çok kötü bir şoka uğramış olur. Bu iki grup arasın da ki çıkan tartışmanın sonu bakalım nere de bitecek. İzlediğimiz zaman her şeyi kat ve kat fazlası ile anlamış olacağız. Hdfilmdenizi.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Terminator 5 Genisys izle

Tür: 1080p Filmler, 2015 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Alan Taylor

Oyuncular: Arnold Schwarzenegger , Emilia Clarke , J.K. Simmons , Lee Byung-hun , Matt Smith

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?