Sitemizde şuan toplam 442 film bulunmaktadır.

Star Wars 7 Güç Uyanıyor izle Türkçe Dublaj 2015

2
( HD Kalite ) Tek PLUS Tek OPEN Altyazılı FragmanYorum yap

Star Wars 7 Güç Uyanıyor izle

Star Wars 7 Güç Uyanıyor Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Star Wars 7 Güç Uyanıyor izle Türkçe Dublaj 2015

J. Abrams gibi bir ismin yönetmenliğin de olan film şu an da tamı tamına başarılı bir şekil de yedinci serisini elde etmiştir. Bu film çok sayı da kişi tarafından merak ile beklenmektedir. Star Wars 7 Güç Uyanıyor izle şimdi ise filmin içeriğini biraz daha geniş bir şekil de sizler ile paylaşacak olursak. Barışçıl ve silahsız bir gezegen olan Nabo adın da ki kişi de ayrılıkçı Ticaret Federasyonu tarafından Cumhuriyet tarafından alınan vergileri protesto bahanesi ile kuşatılmıştır. Kuşattığı bilgiler ile de çok sayı da kişi ile arasın da ki diyaloglar artmaktadır. Çünkü bu durumun ana etkeni olan kuşattığı bilgilerdir.

Star Wars 7 Güç Uyanıyor

Bu bilgileri çok ama çok sayı da kişi öğrenmek istemek de olsa da o bilgiler zaten çok ama çok kısa bir süre sonra Cumhuriyetin yüce başkanı Valorum tarafından barış elçisi olarak iki Jedi konu ile ilgilenmeleri için görevlendirilirler. Star Wars 7 full izle bu konu ile ilgilenmesi için görevlendirilmiş olan çok sayı da kişi aslın da bir yandan da korku içindedir. Çünkü o kişiler şu ana kadar çok ama çok değişik tehditler altın da kalmıştır. Jin ve onun en büyük belalılarından bir kişi de Ticaret Federasyonunun başkanı Nute adın da ki bir değişik kişi ve yardımcısı Rune gibi değişik isimler beklerken bir Sith lordu olan Darth Sidious tarafından aldıkları emirle öldürülmek istenirler.

Star Wars 7 Güç Uyanıyor izle

İstekler de hiç bir şekil de gerçek gibi olmasa da sonrasında Jedilar tarafından niyetleri anlaşılan Ticaret Federasyonu, Nabo adın da ki kişinin galaksi ile iletişimini keserek işgale başlar. Ateş hattını terk eden iki Jedi kaçmayı sürdürür. Kaçmaya devam ettikleri sıra da da yüzlerce kişi ile arasın da ki diyalogları da bir yere not eder. Çünkü hepsinin içinde de bilgiler yatmaktadır. Hdfilmdenizi.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 2015 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmleri, İMDB En İyi Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 8.2

Yönetmen: J.J. Abrams

Oyuncular: Harrison Ford , Carrie Fisher , Daisy Ridley , Adam Driver , Oscar Isaac

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?