Sitemizde şuan toplam 442 film bulunmaktadır.

Sly Cooper izle 2016 Full HD Animasyon Filmi

1
( Yüksek Kalite ) Fragman HD Tek ParçaYorum yap

Sly Cooper izle

Sly Cooper Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Sly Cooper izle 2016 Full HD Animasyon Filmi

Bir tane garip adın da ki bir fare, ailesinin tüm istemeyişi ve bir fare olarak yapılması imkansız olmasına rağmen, büyük bir Fransız aşçı olma hayalleri kuruyor. Fransız aşçı olmak için önce Fransız olması gerekmek de olduğu için artık Fransız vatandaşı olan farenin şu an da tek eksiği ise bir güzel aşçı olmaktır. Sly Cooper izle kader bu farenin Paris kanalizasyonlarına attığın da, Remy kendini, yemek pişirme üstadı Auguste Gusteau sayesin de ünlenmiş bir restoranın altında buluyor. Bu restoranın artığı çok olduğu için artık kendisine de bu konu da artık kısa süre içerisin de geliştirmeye başlamıştır. Bu yüzden de hiç bir kişinin dediklerini aklına takmadığı gibi de bir çok kişi ile birlik de eşsiz sevdalar içerisin de bu yemekleri yapmaktadır.

Sly Cooper 2016

Sly Cooper 2016 hayat şartları o fareyi etkilemek de olsa da şu ana kadar hiç bir şekil de hiç bir kimseye kendi hayatı hakkın da isyan da bulunmamıştır. Eşsiz bir Fransız restoranının mutfağın da ki hoşlanılmayan ve hatta kesinlikle istenmeyen bir misafir olmanın getirdiği tehlikelere rağmen, Remy adın da ki bu fare artık aşçı olma arzusu ile bir çok kişinin gözüne girmek için amansız mücadeleyi elde etmek de olsa da hiç bir şekil de kişilerin gözün de pek de yer kazanamaz. Sly Cooper full izle bu fare tüm olayları alevlendirerek Paris gibi güzel ve bir o kadar da büyük olan şehir de yemek dünyasını tepe taklak eden inanılmaz bir üstünlük mücadelesi başlatır. Bu mücadelede de kendisi hep üst de olduğu için yavaş yavaş bu şehir de tanınmaya başlamıştır. Artık bu fare bende alıştım bu işe der.

Sly Cooper izle

Ama bu fare kendi kendine yapmış olduğu yemekler de tam bir dahi olmuştur. Ama bu fare genel de aynı kişiler gelmek de olduğu için o gelen kişilere damsız giremeyeceğini söyler. Dam nedir bilmeyen yoktur. Ama yine de söyleyecek olursak. Bir yere girer iken bir tane kız partner olması gerekmektedir. O yüzden artık her geçen gün bu Fransız olmuş farenin restoran altında ki kendi aşçılık yeri çok ama çok kişi tarafından gündelik olarak ziyaret edilmeye başlamıştır. Ama bazı kişilerden para almaz. Almaz demesek de alacak cesareti elin de bulunduramaz. Çünkü o kaba dayı kişilik özelliklerine sahip olmak da olan kişiler istese de bu durum altın da ona parasını vermez. Ama ondan canını alabilir. Hdfilmdenizi.net herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Kevin Munroe

Oyuncular: Chris Murphy , Ian James Corlett , Matt Olsen

Etiketler: , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?