Sitemizde şuan toplam 442 film bulunmaktadır.

Sivil Cephe izle 720p Türkçe Dublaj

1


Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Sivil Cephe izle 720p Türkçe Dublaj

Bir kız uzun zamandan beri babası ile görüşmediği için babası gelir gelmez babası ile birlik de kendi çiftliklerine doğru yola koyulurlar. Sivil Cephe full izle çiftlik de en çok atlara bakmak istediği için de onlara bir kaç kilo havuç götürür ve kendi eli ile onları besler. O atlar ile de sonra babasına söyleyip tur atmak istese de babası onun tek başına atlar ile buralar da dolaşmasına izin vermese de babası o kıza eğer istersen ikimiz de ayrı ayrı atlara binerek gezmeyi kabul ederse o kız da bu işi tamamlayacak. Artık o kız bu durumu kabul eder ve mutlu bir şekil de babası ile atları pek yormadan yavaş bir tempo da yollarına devam etmektedirler.

Sivil Cephe izle

Atlar da bu kızı gördüğü an zaten mutlu olmuştur. Çünkü o kız uzun zamandan beri atlara kendi eli ile hiç bir şey verememiştir. Çünkü şehir dışındadır. Ama geldiği zaman da aklına ilk onlar gelmiştir. Atlar da zaten o kızı gördüğü an bir tebessüm eder gibi şekle girerler. Baba kız orman da atlar ile gezmekte iken sohbet de ederler. Daha sonra o baba kızının mutlu olduğunu gördüğü zaman annesi de olmadığı için kızı daha da çok mutlu etmek sanki onun borcuymuş gibi gelmektedir. Annesi ise üç dört yıl önce bir trafik kazasın da hayatını kaybederek bu adamı ve kızı çok büyük bir şekil de üzmüştür. Ama bu kız ve babası bir akşam bir sahil kenarın da mutlu bir şekil de sohbet etmek de olsa da aslın da o baba kızı ile sürekli dolaşmasının sebebini bir arkadaşına anlatır iken bizler de neden sürekli olarak yanın da olduğunu anlamış oluruz.

Sivil Cephe Full HD izle

Sivil Cephe o adamın kızını öldürmek isteyen bir kaç kişiye bu adam fırsat vermek istememektedir. Ama o adam gerçekten de çok zeki ve çevik tavırları ile düşman olan kişilerden bir saye de kurtulmayı her seferin de de kusursuz bir şekil de atlatmayı başarmış olan kişidir. Bu adam artık kızını kendisinden önce öldüğünü görür ise hayat da olan ateş şeyi de solacağı için yaşamanın hiç bir sebebi olmadığını da anlamış olur. Bu günden sonra o adam artık daha da tedirgin olsa da aldığı haber onu tedirgin yapmasın da kimi tedirgin yapsın. Hdfilmdenizi.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Sivil Cephe izle

Tür: 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon Filmleri, İMDB En İyi Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2013

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Gary Fleder

Oyuncular: Jason Statham , James Franco , Winona Ryder , Kate Bosworth , Rachelle Lefevre

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?