Sitemizde şuan toplam 442 film bulunmaktadır.

Sinyalciler izle 2017 Tek Parça Full HD

1
( HD Kalite ) Fragman Tek Parça Tek Parça HDYorum yap


Sinyalciler izle

Sinyalciler 2017 çok sayı da kişi kendi başının çaresine bakmak için iş arıyor olsa da çoğu kişi iş aradığı için de değişik şekillere girmektedir. Ama Fikret adın da ki bir taksici ise işinden atılmak için mi bilmiyorum ama komedi dolu ve saçma işler yapmaktadır. Bakalım o Fikret adın da ki ismi şimdi biraz daha takından tanıyalım. Taksici Fikret adın da ki kişi İstanbul trafiğin de sabahtan akşama kadar direksiyon sallarken artık hayattan sıkkın anlar da yaşamaktadır. Sinyalciler full izle ama her şey bir şekil de onun elin de olduğu için kontrol edilebilir bir tarzdadır. Sürekli yok artık dedirten olaylar ve komik olaylarla karşılaşır. Ehliyet almaya çalışan Asuman, iki aşk arasın da kalan Faruk.

Sinyalciler Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Sinyalciler izle 2017 Tek Parça Full HD

Sinyalciler 2017 çok sayı da kişi kendi başının çaresine bakmak için iş arıyor olsa da çoğu kişi iş aradığı için de değişik şekillere girmektedir. Ama Fikret adın da ki bir taksici ise işinden atılmak için mi bilmiyorum ama komedi dolu ve saçma işler yapmaktadır. Bakalım o Fikret adın da ki ismi şimdi biraz daha takından tanıyalım. Taksici Fikret adın da ki kişi İstanbul trafiğin de sabahtan akşama kadar direksiyon sallarken artık hayattan sıkkın anlar da yaşamaktadır. Sinyalciler full izle ama her şey bir şekil de onun elin de olduğu için kontrol edilebilir bir tarzdadır. Sürekli yok artık dedirten olaylar ve komik olaylarla karşılaşır. Ehliyet almaya çalışan Asuman, iki aşk arasın da kalan Faruk. Kızı kaçırılan Cenk, sevgilisi hafızasını kaybedince ne yapacağını şaşıran Ceyda, söylediği minicik bir yalanın kurbanı olan Semih artık herkes her şekil de karışmış olsa da bu kişiler ne yaptığını bildiğini düşünürler. Düşündükleri için de aslın da her şey tersine doğru ilerlemektedir. Kısacası Fikret adın da ki kişinin dünyası birbirinden çok farklı ve eğlenceli karakterlerin at koşturduğu bir yer halindedir. Bu değişik haller için de devam ettiği işin de günün birin de ise her zaman olduğu gibi bir aksilik yine onu bulur. Sinyalciler izle bu adam taksiden inip çay ocağına gireceği sıra da ayağını burkar ve adım atmak da o kadar zorlanır ki taksiye çıkamayacak durum da olsa da işini yine de bırakmaz. Şimdi ise bu adam işini ne kadar severek yaptığını anlatmış olur. Bu adam bakalım bu sakat hal de işin de başarılı olabilecek mi. Hiç sanmıyorum ama filmi izlediğiniz zaman da zaten her şeyi kat ve kat fazlası ile anlamış olacaksınız. o yüzden de sizleri artık yavaş yavaş film ile baş başa bırakalım. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü film açık ve net bir şekil de sizlere anlatılmaktadır. O yüzden Hfilmdenizi.net şimdiden filmi izleyen herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmler, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: -

Oyuncular: -

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?