Sitemizde şuan toplam 442 film bulunmaktadır.

Rules Don’t Apply Full HD izle

1
( HD Kalite ) Fragman HD Tek Parça 1Yorum yap


Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Rules Don’t Apply Full HD izle

Kendisini gibi kimse görmese de hevesli bir aktris, onun kararlı şoförü ve çalıştıkları eksantrik bir milyarder arasındaki sıra dışı bir aşk hikayesini işliyor. Bu sıra dışı ilişkili filmi sizlere daha açık bir şekil de şimdi ister iseniz sunmaya başlıyoruz. Küçük bir kasabanın güzel kızı ve dindar Marla Mabrey milyarder olduğu için çok sayı da kişiye hayal edemeyeceğiniz bir şekil de yardımı dokunur. Bu nedenle de çok sayı da kişi tarafından sevilen bir kişilik özelliğine sahip olduğunu için kendisi de mutlu bir kişilik özelliğine sahiptir. Howard Hughes gibi bir isimle birlikte de kontrat imzalayarak Los Angeles gibi çok büyük ve bir o kadar da güzelliği ile ünlü lan şehre gelir.

Rules Don’t Apply izle

Rules Don't Apply 2016

Hava alanın da özel şoförü Frank Forbes gibi bir yakışıklı ve bir o kadar da iyi niyetli olan kişi ile ilk kez tanıştıkları an ikisi de birbirine karşı güçlü bir çekim hisseder. Bu çekim sayesinde de arasın da hiç bir sıkıntı olamayacağa benzemektedir. Ama bunlar araların da ki konuşmalardan anladıkları gibi kafalarının birbirlerine uyduklarını görürler. Ancak Marla adın da ki kişi olan bu kişi 2 hafta sürecek olan kontratı dini muhafazakar kökenlidir ve milyarderin çok önemli bir kontrat kuralı vardır. Bu kurala uymazlar ise işlerin gerçek bir derece de kötü yola gideceği hakkın da karşısın da yer almak da olan kişileri uyarır. Zaten kimse de Marla ile duygusal yakınlık içine girmeyecektir. Çünkü Marla gibi bir zeki kişi bu duruma hiç bir şekil de hiç bir kişiye karşı izin vermeyecektir.

Rules Don’t Apply Full HD izle

Rules Don't Apply izle

Fakat Hughes gibi bir ismin kuralı çok ayrı ve beklenmedik biçimler de Marla ve Frank gibi iki isim ne olursa olur ve bir an da birbirine yakınlaştırır. Hughes ise bu durum altın da ne olduğunu anlamamıştır. Bu adamın karmaşık ve tuhaf dünyasına girdikçe değerleri sorgulanacak ve hayatları değişecektir. Değişen hayat doğrultusun da hiç bir kimse hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir zaman hiç bir kişiye bu durum hakkın da ne soru soracak ne de görüşlerini ileri sunacaktır. Sunmama sebepleri ise korku içerisinde olmalarıdır. Bu yüzden de korku içerisin de olan bu kişiler bu konu hakkın da hiç bir yerde hiç bir kimse ile konuşmamaktadır. Kendi evleri içerisin de dahi konuşmamaktadır. Çünkü hiç bir kimse hiç bir kimseye bu saatten sonra güvenmez. Hdfilmdenizi.net iri seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Dram Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Warren Beatty

Oyuncular: Lily Collins , Haley Bennett , Alden Ehrenreich , Warren Beatty , Alec Baldwin

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?