Sitemizde şuan toplam 442 film bulunmaktadır.

Piyanist izle Türkçe Dublaj Full HD

1


Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Piyanist izle Türkçe Dublaj Full HD

Çok küçük yaşlar da gitmiş olduğu bir düğün de ki çocuk o düğün de ki müziği yapan kişileri ilk defa gördüğü için o kişilerin yanına gider. Piyanist 2003 daha sonra bu küçük olan genç o adama bir kere basabilir miyim der ve o adam da düğünün bitmesine yakın yanıma gel der. O çocuk artık çok heyecanlı olsa da işte çocukluk aklı olduğu için gülüp geçeriz. Ama o küçük çocuk bu orgun bir tane tuşuna basar ve ses çıktığını gördüğün de o çocuk orgdan çok etkilenir. Bu yüzden de o küçük çocuk bu düğünden iki veya üç sene sonra kendisine ailesine bir tane org almasını söyler ve karne hediyesi olarak çocuk bunu seçer ve ailesi de o çocuğa alır.

Piyanist izle

O çocuk da artık işin de başarılı olmadığı için biraz sıkılır. Piyanist full izle ama artık sosyal medya da ufak bir kaç tane pratik bilgi öğrendikten sonra da o çocuk artık iyi bir şekil de her geçen gün kendisini geliştirir. Ama bu çocuk yaz tatili boyunca pek dışarı çıkmamış olduğu için de arkadaşları o çocuğa bir şey olduğunu sanmış olduğu için eve ziyarete gelirler ve o çocuğun bu garip aletin başın da olduğunu görürler. O genç bu org ile pek bir şey yapamayacağını anlar ve artık kendisine bir tane bu orgun kardeşi denilebilecek bir müzik aleti olan piyano aldırır.

Piyanist Full HD izle

Bu orgu satıp o piyano parası çıktığı için o aile hiç bir şekil de bu çocuğun yaptığı işe karışmaz. Piyanist full izle ama o aile de o çocuğun artık hayat şartları hakkın da bilgi edinmesi hakkın da eğitici olayları da bile bile yaşatmaktadırlar. Ama bu genç artık ailesinden artık son isteğini ister. O istek ise özel bir piyano dersi almaktır. Aile de bu durumu olumlu bir şekil de cevaplar. O yüzden de artık o çocuk özel ders alır ve işini artık bu sektörden para kazanarak geçindirir. Hdfilmdenizi.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Piyanist izle

Tür: 1080p Filmler, 480p Filmler, 720p Filmler, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, İMDB En İyi Filmler, Savaş Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2003

IMDB Puanı: 8.5

Yönetmen: Roman Polanski

Oyuncular: Adrien Brody , Thomas Kretschmann , Roman Polanski , Emilia Fox , Ed Stoppard

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?