Sitemizde şuan toplam 442 film bulunmaktadır.

Ortaokul Hayatımın En Kötü Yılları izle Türkçe Dublaj 2016

1
( Yüksek Kalite ) Fragman HD Tek Parça 1Yorum yap

Ortaokul Hayatımın En Kötü Yılları izle

Ortaokul Hayatımın En Kötü Yılları Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Ortaokul Hayatımın En Kötü Yılları izle Türkçe Dublaj 2016

Okul yılların da problem yaratan bir çocuk olmayan bir kişinin başından geçmek de olan bir kişinin hayatın da olan ilginç olaylar ön planda tutulmuştur. Ortaokul Hayatımın En Kötü Yılları full izle şimdi ister iseniz filmin biraz daha açıklayıcı şekil de anlatalım. Bu çocuk okul da kuzu gibiydim diye herkese öğüt vermek de olsa da hiç bir şekil de aslın da öyle değildir. Bildiğiniz üzere her çocuğun dediği yalanlardan en başın da bulunan bir şeydir. Kendi halin de, sessiz sakin bir çocuk olsa da aralar da hiç bir şekil de elde etmemiş olduğu bilgiler doğrultusun da bu çocuk hayatını etkilemek isteyen kişilere karşı çok büyük planlar yapsa da onları kendisi değil de başkası gerçekleştirir. Çünkü o çocuk kendi iyiliğini hep arttırmak istese de aslın da asıl kötülük kralı o çocuktur.

Ortaokul Hayatımın En Kötü Yılları 2016

Kuralları sevmediği halde uymaktan başka hiç bir çaresi yoktur. Sahip oldukları gücü öğrencinin aleyhine kullanan bir çok hoca olsa da o hocalar artık hayatları boyunca her ne kadar iş ile baş başa kalmış olsalar da hoşlanmadığım hatta nefret etmek de olduğu öğretmenler vardı. Hakların da kötü şeyler düşünürdüm. Bu düşünürdü ama hiç bir şekil de uygulayacak bir kişilik özelliğine sahip olan bir kişi değildir. Bu yüzden de artık aklından söyleyecek çok şey geçerdi ama hiç bir şekil de onu gerçek bir şekil de yani sesli bir şekil de gerçekleştirmedi. Bu her şeye atılmış olsa da hiç bir şekil de olumlu bir şekil de şansı olmasa da bir kişi ilk katıldığı yarışmada birinci oldu ama öylesine bir şansım olmadı diye düşünen bu çocuk o çocuğa neler yaptığını sorar.

Ortaokul Hayatımın En Kötü Yılları izle

Ortaokul Hayatımın En Kötü Yılları o gücü benim üzerim de kullansalardı ya da bana haksızlık etselerdi belki de çok değişik işleri de kendi başıma yaparım da dese de bunların hepsi aslın da kendini yükseltmek için söylenen palavralardan bir tanesidir. Zorba öğrenci olduğu hal de o kişilere bulaşmadığı için hiç bir şekil de o kişilere artık hayat şartları hakkın da bilgi vermek istese de gittiği gibi geri gelmek zorunda kalır. Artık yapabileceği bir şey yok. Çünkü o kişiler yani zorbacı çocuklar bu çocuğu tehdit etmiştir. Fakat ne zaman ki otoriteyle ya da zorbalarla zekice yöntemlerle uğraşan öğrencilerin her atmış olduğu imzalar da fazlası ile imzası vardır. Hdfilmdenizi.net herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Komedi Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Steve Carr

Oyuncular: Lauren Graham , Rob Riggle , Efren Ramirez , Andrew Daly , Jacob Hopkins

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Ortaokul Hayatımın En Kötü Yılları izle Türkçe Dublaj 2016” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. Sude - 7 ay önce demiş ki:

    Güzel bir film, zaten sinemada gitmek istemiştim ama kaçırmıştım…

  2. eko - 6 ay önce demiş ki:

    çok güzel 1 film