Sitemizde şuan toplam 442 film bulunmaktadır.

Ölüm Alfabesi 2 izle Kötülüğün Başlangıcı Full HD

1
( Yüksek Kalite ) Fragman HD Tek Parça 1 HD Tek Parça 2Yorum yap

Ölüm Alfabesi 2 izle

Ölüm Alfabesi 2 Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Ölüm Alfabesi 2 izle Kötülüğün Başlangıcı Full HD

Çok eski de olsa bir cadı tahtasıyla oynarken kendi görüntülerini kaydeden bir genç kız vardır. Ölüm Alfabesi 2 Bu genç kız kaybettiği en önemli şeylerinden bir tanesini artık çok üzülerek unutmaya çalışıyor olsa da o anı unutmak imkansız gibi bir şeydir. Çünkü aynaya her baktığın da eski görüntüsü ümidi ile çıkacak ve hiç bir şekilde de o umduğu gibi ayna karşısında olamayacaktır. Bu kız kısa süre sonra gizemli bir şekilde öldürülür. Ama bu kızın hiç bir şekil de hiç bir yer de sıkıntılı yani bir rahatsız olduğu kanıtlanmamıştır. Bu nedenle de çok sayı da kişi o kızın ölüm sebebini araştırmak için yola koyulmuştur. Kızın yakın arkadaşları, bu tahtayla ilgili bir problemin olduğunu sezerler.

Ölüm Alfabesi 2 izle

Sezdikleri gibi de polise haber verirler. Ölüm Alfabesi 2 Kötülüğün Başlangıcı izle ve kısa süre de anlarlar ki, bazı şeyler oynamak için yapılmamıştır. Çünkü bunlar her şeyin altından kalkabilecek bir derece de olsa da hiç bir şekil de o planladıkları işleri tam yapamayacaklar. Bunun sebebi ise hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir zaman hiç bir koşul altın da sakin kalamamış olmalarıdır. Filmini ikinci serisin de ise bu genç kızı öldüren gizemli yaratık ortaya çıkarılır. O yaratığın nasıl ve nerede bu kızı öldürdüğü tamamen belli olduktan sonra hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir zaman o o kızın ölümüne sebep olmuş olan o yaratık artık hiç bir şekil de orta görünmez.

Ölüm Alfabesi 2 Kötülüğün Başlangıcı izle

Bu nedenle de artık hiç bir şekil de kendi çapın da ortaya geceleri çıkmış olsa da kendisine yapılmış tuzağı fark etmek de zorluk çekse de sonun da o tuzağı fark eder. Ölüm Alfabesi 2 full izle ama diğer tuzağı ise hiç bir şekil de fark etmemiş olsa da o kapanın içerisine düşen bu yaratık artık kendisini yakalamak için gelmiş olan o kızın arkadaşları onu o ağın içerisinden çıkartamaz. Çünkü çok değişik hareketler sergilemiş olsa da baygın geçirme taklidi yapmış olan bu yaratığı indiren insanlar o yaratığın zekası ile başa çıkamazlar. Çünkü o yaratık tekrar canlanır ve o insanlar için bir son olmaları hakkında son dualarını etmesini ister. Bakalım o yaratık o insanları öldürebilecek mi yoksa o insanları kurtarmak için kişiler mi gelecek. Bu gibi sorulara yanıt bulmak için sitemizde ki filmi izlemeniz yeterli olacaktır.

Tür: 1080p Filmler, 2016 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Mike Flanagan

Oyuncular: Elizabeth Reaser , Doug Jones , Lin Shaye , Annalise Basso , Sam Anderson

Etiketler: , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?