Sitemizde şuan toplam 442 film bulunmaktadır.

Nicky Tanner and the Fire Flower izle Türkçe Dublaj 2017

1
( Yüksek Kalite ) Fragman HD Tek ParçaYorum yap


Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Nicky Tanner and the Fire Flower izle Türkçe Dublaj 2017

Uçma yetileri olmayan kuşların barış için de yaşadıkları cennet gibi bir ada da öfke problemini bir türlü yenemeyen bir kuş, arkadaşları bomba ve diğerleri kendi cinslerinden olmayan yani diğer kuşlar tarafından dışlanmıştır. Nicky Tanner and the Fire Flower 2016 bir gün gemi dolusu domuzlar çıka gelir. Bu domuzlardan korkmak da olan bu kuşlar artık uçmayan için de domuzlara yem olacağından korkmak da olsa da kendilerine bir şey olmayacağı hakkın da moral verici sözler söylerler. Ada da yaşayan diğer kuşlara dostça davranan domuzlar kısa süre de ada halkının güvenini kazanır.

Nicky Tanner and the Fire Flower izle

Bu en çok dışlanmak da olan kuşlar, ada halkını domuzlar konusun da defalarca uyarır ve güvenmemelerini ister. Domuzlar bir gece ada da ki tüm yumurtaları çalar ve kaçarlar. Nicky Tanner and the Fire Flower full izle o domuzlar gerçekten de bu işi yapmamıştır diyen diğer kuşlar şu an da o uçamamak da olan kuşlardan şüphelenir ve araların da sözlü olarak bir tartışma çıkar. Yumurtaları çalınan kuşlar ne yapacaklarını bilemezler. Ama orta da domuzlar olmasa da hiç bir şekil de o domuzlardan şüphe çekmedikleri an da bir tane uçabilen kuş gelir ve yumurtaların bulunduğu yerde domuzların ayak izlerini görürler ve o anda artık şüphe çekerler.

Nicky Tanner and the Fire Flower Full HD izle

Çaresiz kalan kuşlar uyarılarına kulak asmadıkları öfkeli kuşlardan yardım talep ederler. Ama b kuşlar her zaman büyüklüğün kendilerin de kalmasını istedikleri için uçan kuşlara yardım eli uzatırlar. Bu öfkeli kuşlar ise bu duruma yaklaşımı halkın beklemediği bir yönde olur. İçin de ki öfkeyi serbest bırakarak. Ama bu serbest kalan öfke de çok sayı da kişi arada kaynamış olsa da bu kişilerin artık hiç bir şart altın da kalmamış olması da her şeyi engel olarak karşılarına çıkmasını sağlayacaktır. Hdfilmdeniiz.net herkese iyi seyirler diler.

Nicky Tanner and the Fire Flower izle

Tür: 2016 Filmleri, Animasyon Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2017

Yönetmen: -

Oyuncular: -

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?