Sitemizde şuan toplam 442 film bulunmaktadır.

Moana izle 2017 Full HD Animasyon Filmi

1
( HD Kalite ) Fragman HD Tek ParçaYorum yap

Moana izle

Moana Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Moana izle 2017 Full HD Animasyon Filmi

Antik çağlar da hiç bir şekil de sıkıntı olmasa da sıkıntı yaratan binlerce kişi yarattığı sıkıntının altın da bu sıralar da hep de kendisi kalmaktadır. Moana izle o yüzden de artık bu olaylar hakkın da bilgi edinmiş olan kişiler de sıkıntı yaratmak istemez ve bu yüzden de bu çağlar da herkes kendi derdi ile uğraşmak da olsa da hiç bir şekil de sıkıntı planları dahi yapmazlar. Bu çağlar da ise Okyanusya da ki Güney Pasifik adaların da yaşayan bir genç kız olan Moana her şeyi kendi başına yapabiliyor olsa da yanların da orman arkadaşları da vardır. Ama yine o kız artık kendi karnını doyurur. Daha sonra da hiç bir şekil de hiç bir yer de olmadığı gibi kendisi de hayat şartları altın da baskı ile beraber yaşamamaktadır.

Moana 2016

Bu kız kuşaklar boyunca denizlerde yolculuk etmiş bir ailenin temsilcisidir. Ama o aile ise kendisi everin de sıcak olan yuvaların da hayat sürdürmektedir. Moana 2016 o kız ise küçük yaşlarından beri o güzel ve sevgi dolu ailesini temsil etmek için çaba harcamaktadır. Ailesine yardım edebilmek amacıyla maceralı bir yolculuğa çıktığın da her şey o kız için sıfırdan başlamıştır. Çünkü böylesine bir heyecan dolu yola ilk defa çıkmıştır. Bu kız çok sayı da ülke görmüş olsa da o ülkeler de ki hiç bir kişi ile iyi bir arkadaş olmaz. Çünkü bu durum altın da ailesine bir şey olabileceğini düşünür. Onun nedeni altın da da sakin ve durgun bir kız olarak hayatına her koşul da devam etmektedir.

Moana izle

Bu kız kendi başının çaresine kendisi bakmasına bakar ama yaşı küçük olduğu için biraz bizleri hayrete düşürdüğü gibi sizleri de hayrete düşürebilir. Moana hayran olduğu yarı tanrı ile iş birliği yapması gerekecektir. Ama bu durum altın da da kendisi zararlı da çıkabilir karlı da o yüzden de bir kaç gün düşündükten sonra riski alır. Riski alan bu kız artık işe atılır. Atılmış olduğu iş doğrultusun da her şey onun için yeni başlamış gibi olsa da araların da bir çok kişi hiç bir şekil de o kızı suçlu bulmayacak. Çünkü yaşı küçük olduğu için suçu olduğu hal de çocuktur deyip geçerler. Ama aslın da o kız bu durumdan rahatsız olsa da yoluna devam etmektedir. Hdfilmdenizi.net herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Animasyon Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2017

Yönetmen: Ron Clements, John Musker

Oyuncular: Dwayne Johnson , Alan Tudyk , Auli'i Cravalho , Phillipa Soo

Etiketler: , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?