Sitemizde şuan toplam 442 film bulunmaktadır.

Masal izle 2016 Full HD Yerli Film

1
( Yüksek Kalite ) Fragman HD Tek ParçaYorum yap


Bir önceki yazımız olan The Space Between Us izle Full HD 2016 başlıklı makalemizde The Space Between Us 1080p izle, The Space Between Us 2016 ve The Space Between Us 720p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Masal izle 2016 Full HD Yerli Film

Uzun zamandan beri araları dargın olan sevgililer birbirlerinden uzak bir şehirler de hayat sürdürdükleri için iki kişinin de içi içini yemektedir. Masal 2016 çünkü ikisi de gurur yaptığı için birbirlerini arayacak kapasiteye sahip değildirler. Ama artık erkeğin kafasına tak eden bu olay karşısın da o erkek sevdiği kızı daha da çok üzmemek adına yanına gider ve o kızın babası varken o kız ile rahat konuşamadığı için kızı sahil de ki kayalıklara çağırır. Daha sonra o sahile gelen kız gelir iken kendi kendine gülmektedir. Çünkü o erkeğin onu çağırması sevdiğini bir kez daha belli etmiştir. Bu yüzden de bu kişiler o kayalıklar da ilk dakikalar da sessiz kalıyor olsalar da ikisi de belli ki birbirlerini çok sevmektedir.

Masal izle

Bu birbirlerini sevmek de olan kişiler her zaman olduğu gibi erkeğin affetmesi ile tekrar eski haline döner. Masal izle ama hiç konuşma yapmadan bu erkek kızın yanına oturur ve ona sımsıkı bir şekil de sarılınca o kız çok mutlu olur ama bu durumu belli etmez. Çünkü Türk kızların da ki özellik biraz naz yapaktır. O yüzden de o kız bu durumu belli etmemiştir. Bu kişiler uzun süre gözlerinin içine baktıktan sonra da artık bu durumdan sıkılırlar ve o kız artık eve gitmesi gerektiğini sevdiği adama söyler ve o adam da o kıza hayır sen değil beraber gidiyoruz der. Daha sonra o kız ile birlik de kayın babasını görmüş olan bu damat artık o sıra da kayın babasının elini öper iken de bir yandan hoş geldin diyen kişilere cevap vermektedir.

Masal Full HD izle

Ama o adam öğrenir ki kayın validesi evde olmadığı zaman hastane de yattığını söyleyen kayın babasını duyan bu damat duyar duymaz hastanenin yolunu tutar. Masal 2016 yerli filminde daha sonra da o damat aldığı çikolata gibi bir kaç şey ile hastaneye giriş yapar. Daha sonra da araların da konuşan bu anne damat artık her şekil de her seferkinden daha da çok birbirlerine kanları ısınır ve bu durum altın da o kayın valide damadına daha da çok ısınmıştır. O yüzden de o damat artık işini bu bölgeye alıp sevdiği kızdan daha da çok uzak yerler de durmak istemez. Bu yüzden de artık işini bu bölge de ayarlayan bu genç sevdiği kız için her şey yapacağını bir kez daha kanıtlamış olur. Hdfilmdenizi.net iyi seyirler diler.

Masal 2016 izle

Tür: 2016 Filmleri, Dram Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Arin Arjen Öztürk

Oyuncular: Neslihan Acar , Bengi Öztürk , Gökhan Mumcu , Tayfun Sav , Ercan Özdal

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?