Sitemizde şuan toplam 442 film bulunmaktadır.

Lanet Uyanış izle Yerli Film 2016

3
( Yüksek Kalite ) Fragman HD Tek Parça 1Yorum yap


Bir önceki yazımız olan Neon Şeytan Full izle başlıklı makalemizde Neon Şeytan 1080p izle, Neon Şeytan 2016 ve Neon Şeytan 2016 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Lanet Uyanış izle Yerli Film 2016

Hiç bir şekil de ailesinin eline bakmak istemediği hal de mutlaka ailesinden gelen paraları okumak istediği için ve daha sonra kazandığı zaman ilesine geri vereceği hakkın da söylentileri ailesi için de söylemektedir. Lanet Uyanış 2016 felsefe bölümün de eğitim hayatını sürdüren Zeynel adın da ki bu kız artık çok zeki ve çevik bir kız olduğu için sıkıntıları atlatmak isterler. Sıkıntıları atlatmak istemeleri doğal olarak normaldir. Çünkü onlar artık ekmek parası kazanmış olmalarına rağmen çok şefkatli bir babaya sahip olan Zeynel okuması için babasının kazandığı ekmek parasını almak istemez. Babası ile kızı arasın da kısa süreli bir tartışmaya gelmiş olsa da artık hiç bir şekil de bu bir sıkıntı olmayacaktır.

Lanet Uyanış izle

Çünkü o kız artık akşamları çalışacak gündüzleri de okuluna gitmek için bir çok masrafı harcayacaktır. Lanet Uyanış izle çünkü bu kız akşamları bir yer de temiz iş olan kasiyerlik işini yapar. Hem kasiyerlik işin de sözeli iyi olduğu için müşteriler ile de iyi bir sohbet yapması sonucu müşteriler o marketten ve kasiyerden çok ama çok iyi bir şekil de memnundur. Bu kız aylık değil de gecesinin altı saatini ora da çalışarak geçirmek de olsa da o kız aslın da geceliğini ora da elli beş liraya çalışmak da olsa da aslın da parayı hak etmez. Çünkü saati diğer kişilere göre az olsa da o kişilerden beş lira fazla alması normaldir. Zeynel metafizik konulara diğer arkadaşlarının çok ötesin de bir merak ve heves göstermektedir. Her şeyi olduğundan çok bir şekil de memnun kalmaksızın hayatını sıkıntılı bir şekil de halletmektedir.

Lanet Uyanış Full HD izle

Hatta bu nedenle okul arkadaşlarının sonu gelmeyen alaylarına maruz kalmaktadır. Lanet Uyanış yerli filmde bu kaldığı baskıları da artık tek başına okul da öğretmenlerinden yardım alarak atlatabilecek bir kişilik özelliğine sahiptir. Bu sıra da dokuz arkadaş, gece vakti bir mezarlığa giderek kendilerince bir cesaret gösterisine girişmişlerdir. Mezarlığa gitmiş olma sebepleri is bir fatiha beklemek de olan ölmüş kişilerin adına bir kaç tane sure okurlar ve oradan çıkarlar. Bu kişiler ora da ancak uyandırdıkları lanet, gecenin eğlencesini tam bir kabusa çevirecektir. Bu kabusu gerçek bir kabus gibi düşünseler de aslın da hiç bir şey de hiç bir zaman olmadığı gibi hiç bir zaman onlar açsından iyi bir sonuca ulaşmayacaktır. Hdfilmdenizi.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Lanet Uyanış izle

Tür: 2016 Filmleri, Korku Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Kemal Özdemir

Oyuncular: Mustafa Çulha , İnanç Akbulut , Tuğba Dikmen , Mervan Tuzcuoğlu , Nurseda Ünalacak

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?