Sitemizde şuan toplam 442 film bulunmaktadır.

Kurbağa Krallığı 2 Full izle Animasyon Filmi 2016

1
( Yüksek Kalite ) Fragman HD Tek ParçaYorum yap


Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Kurbağa Krallığı 2 Full izle Animasyon Filmi 2016

Çok sayı da hayvanın kendi alemin de yaşamaya devam ettiği hayat alanların da çıkmış olan sorunlara karşı omuz omuza her şey bir ara da olduğu için hepsi de karşılarına çıkan sorunları tek başlarına değil de her sefer ki gibi birlik olarak atlatabilecek kişilik özelliklerine sahiptirler. Kurbağa Krallığı 2 izle şimdi ise filmin içeriğini biraz daha geniş bir şekil de anlatmaya geçecek olursak. Bu hayat alanların da sürekli iç içe yaşamak da olan hayvanların bir ara da yaşadığı çok büyük bir şehir kendilerine ait olduğu için bu sıralar da pek sıkıntı ile baş başa kalmazlar. Bu durum da onları artık sıkıntısız günlerin kutlaması için ayda bir olsa birlik içerisin de parti yaparlar.

Kurbağa Krallığı 2 izle

Kurbağa Krallığı 2 bu şehir de yaşayan bir tavşan olan Judy adın da ki zeki ve bir o kadar da hızlı olan polis teşkilatına yeni yazılmıştır. Polis teşkilatın da her şeyi olumlu bir şekil de geçmeyi başarmış olan bu tavşan artık işlerin de iyi kariyer elde etmektedir. Nick adlı tilki ise küçük dolandırıcılık işleri yaparak köşeyi dönmeyi hedeflemektedir. Bu köşeyi dönmeyi hedeflemek istemek de olan tavşan polisliği kazanır ise tüm arkadaşlarına ufak da olsa hediyeler vereceği hakkın da söz verir. Bir gün Nick, işlemediği bir suçla itham edilir. Ama Nick adın da ki bu tavşan artık her şeyi kesin olarak yapmadığı hakkın da çok sayı da kişi ile kendisinin suçsuz olduğunu ispatlasa da aslın da bu da polisliğe alınması için gerekli olan bir kuraldır.

Kurbağa Krallığı 2 Full HD izle

Nick adını temize çıkarmak, Judy de davayı çözmek için daha önceden hiç tahmin edemeyecekleri bir iş birliği yapmak zorun da kalırlar. Ama deneme amaçlı bu tavşana uygulanan planlanmış bu oyun karşısın da polisler tavşanın girmiş olduğu işleri gördüğün de o polisler o tavşanın her yer de zekasını kullandığını gördüğü zaman artık bu tavşanın bir kaç sınavdan sonra da araların da olacağı hakkın da kendi araların da konuşurlar. Hdfilmdenizi.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Kurbağa Krallığı 2 izle

Tür: 2016 Filmleri, Animasyon Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: -

Oyuncular: -

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?