Sitemizde şuan toplam 442 film bulunmaktadır.

İkinci Şans izle Yerli Film Full HD 2016

1
( Yüksek Kalite ) Fragman HD Tek ParçaYorum yap


Bir önceki yazımız olan Neon Şeytan Full izle başlıklı makalemizde Neon Şeytan 1080p izle, Neon Şeytan 2016 ve Neon Şeytan 2016 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
İkinci Şans izle Yerli Film Full HD 2016

Evet filmimiz ikinci şans 2016, dram ve romantizm türünde olan bize eski aşkları hatırlatacağını hissettiğim bir Türk filmi. Türk sinema tarihinde çok sayıda aşk ve dramı iç içe işleyen film görürüz ve neredeyse hepside izledikten sonra bizler üstünde ağır bir etki bırakır ama bu sadece dram ve aşkı iç içe işleyenler de geçerli. Çünkü son yıllarda her şeyin olduğu gibi aşk filmlerinin de şeyini çıkardılar ne olduğunu anladınız siz. Maalesef bunun öncülüğünü dizi sektörü oldu oradaki saçmalıkların bu kadar çok ilgi gördüğünü gören yapımcılar bu saçma konuların değişik veryasyonlarını sinema yapımlarına uyarladılar ve gün geçtikçe daha da kötü bir yere sürüklediler.

İkinci Şans izle

Oysa aşk bu değildi ki mesela aşk olan yerde elbet ayrılık da oluyor ama günümüzdeki saçma aşk dizi ve filmlerinde bu ayrılık kavramı aşırı derecede küçümseniyor çünkü sevdiğinden ayrı kalan adam kendini öldürmeye gidecek kadar kötü bir depresyon haline düşer ikinci şans full izle ha bu sadece gerçekten aşık olanlar için geçerli ama her zaman yanındayım deyip de hevesini aldıktan sonra arkasına bakmadan kaçan insanlık yoksunu canlılardan bahsetmiyorum. Bazı insanlar yalnız kalamıyor şu hayatta aynen bal yapmaya çalışan arı gibi çiçekten çiçeğe konuyor ve her konduğunun canını yakıyor. Bazen bir taraf masum olup gerçekten aşık oluyor teslim oluyor gerçekten sevdiğine diğer tarafta farklı bir şekilde de olabiliyor.

İkinci Şans 2016

Hem kızlar hem erkekler sırf eğlence için kısa süreli ilişki içine giriyorlar tabi buna ilişki denirse böyle insanlara toplumda ne denildiğini hepiniz biliyorsunuz. İkinci Şans izle hatta siz de kullanıyorsunuz bu cümleleri neyse orayı geçelim, günümüzdeki aşk filmleri ve onlarla birlikte büyüyen dizi sektöründe başlıca klişeler var gözlemlerime göre, dramla iç içe işlenenlerde göre çok farklı olgular. dram ve aşkın olduğu bir filmde biz genelde bir geçim sıkıntısı, yalnızlık veya bir sağlık problemi görürüz. Ama şu saçma olan aşk filmlerinde elemanların genelde lüks bir arabası babadan kalma bir şirketi ve yaşadıkları milyonluk lüks villaları olur, tabi her şey elinin altında olunca dert edecek sadece sevgilinin olup olmaması kalıyor.

İkinci Şans Full HD izle

Sevgilinin olup olmaması dedim fark ettiyseniz eğer aşk demedim çünkü aşk olsa arkadan bir kaç dert mutlaka gelir insan yaratılış ötürü müdür nedendir kendine en uzak olanı iç güdüsel olarak seviyor, genel de zengin bir eleman kavuşmanın zor olduğu fakir bir elemanı sever ama mutlu son garanti gibi bir şeydir ama hiç bir son bana göre mutlu olamaz. Şimdi size baya felsefe yapardım buradan ama bunu okuyanların bile olduğunu düşünmüyorum okuyan varsa yorumlamayı alta ama fazla tepki göstermeyin sonuçta fikirlerimiz aynı olacak diye bir kural yok. Bu filmden saçma cıvık bir hikaye değil de bize gerçekten aşkı hatırlatacak bir hikaye bekliyorum.

İkinci Şans izle

Tür: 2016 Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Özcan Deniz

Oyuncular: Nurgül Yeşilçay , Özcan Deniz , Mesut Can Tomay , Afra Saraçoğlu

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?