Sitemizde şuan toplam 445 film bulunmaktadır.

İhtiyar Delikanlı izle 2013 Türkçe Dublaj Tek Part

1


Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 3 ay önce eklendi
İhtiyar Delikanlı izle 2013 Türkçe Dublaj Tek Part

Joe Doucett adın da ki sakin ve bir o kadar da değişik kişilik özelliğine sahip olan kişi hiç bir şekil de sebebi bilinmeden kaçırılır. Bu adamı kaçıran kişiler ne için kaçırdı bilmiyor olsa da kaçıran kişilerin bir bildiği vardır. Bu kaçırılan adam dış dünyayla hiç bir iletişiminin olmadığı karanlık bir yere götürülür. İhtiyar Delikanlı full izle götürüldüğü yer de artık hayatından sıkkın ve bir o kadar da değişken kişilik özelliğine sahiptir. Bu karanlık yerler de neden kaçırıldığını dahi bilmeden yirmi yıl boyunca tutsak edilir. Tutsak edilen bu adam yirmi yıl boyunca dışarı da ne olup ne bitiyor hiç bir şekil de hiç bir şey bilmemektedir. Hiç bir kurtulma umudu kalmamışken televizyondan gösterilen bir haber de karısının öldürüldüğünü ve baş şüpheli olarak arandığını öğrenir.

İhtiyar Delikanlı Full izle

Bu durum o adamı artık kızgın biri haline sokar. İhtiyar Delikanlı türkçe dublaj izle o gün de artık bir kaçma günü geleceğini kendi kendine düşünür. O günü gelip dışarı çıktığın da öncelikli amacı karısının katillerini ve kendini kaçıranları bulup esaslı bir intikam almaktır. Karısını öldüren kişilerin kim olduğu belli ama polisler pek aramakta uğraşmadığı için kendi kafasına göre uğraşır. Ne var ki soruşturmaya başladığın da zannettiği kadar özgür bir adam olmadığını ve tuzaklarla dolu bir suç ağına karşı zorlu bir yoldan geçmesi gerektiğini anlar. Bu anlamış olduğu durum ise her şekil de her yer de her şart altın da korkunç bir durum gibi parçalanır. Bu adam arık hayatından sıkıldığı için de ölümü göze alarak eşinin intikamını almak için çabasını ortaya koyar. Bakalım filmin ilerlemek de olan sahnelerin de ne gibi değişik sahneler sizleri bekliyor. Hdfilmdeinizi.net herkese iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 2013 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gizem Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 3 Ocak 2014

IMDB Puanı: 5.4

Yönetmen: Spike Lee

Oyuncular: Josh Brolin , Samuel L. Jackson , Elizabeth Olsen , Michael Imperioli , Linda Emond

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?