Sitemizde şuan toplam 445 film bulunmaktadır.

Herkül Efsane Başlıyor izle Türkçe Dublaj 1080p

2
( HD Kalite ) Tek Parça OK.RU FragmanYorum yap


Herkül Efsane Başlıyor izle

Film de milattan önce bin iki yüzlü yıllar da Antik Yunan da bir kraliçe vardır. O kraliçe o kadar değişik bir kişi oluyor ki her şey sık ve değişkenlik içine girmiştir. Herkül Efsane Başlıyor full izle o yüzden de kraliçe, Kralın gaddar yönetiminin devrilmesi ve yoksulluk için de ki halkın barışa kavuşması vaadiyle Tanrı Zeus gibi bir ismin de şehvetine yenik düşer ve sonrasın da hamile kalır. Bu kraliçe kimden hamile kaldığını bilmek de olsa da Kral kendisinin evladı olacağını düşünse de bu kurmaca oyunlar o kral tarafından anlaşılmış olur. Bu birliktelikle dünyaya gelen Herkül, kendi kaderinden ve gerçek kimliğinden bir haberdir.

Herkül Efsane Başlıyor izle

O Herkül adın da ki kişi de efsane dolu olaylar için de artık hayatta nasıl mücadele edilir öğrenmiştir. Öğrenmiş olduğu bu hayat mücadelesi altın da çok kişi ile de dövüşmüş olduğu için herkes bu adama düşman kesilmiştir. Ama bu adam hak yolun da tüm imzaları toplamıştır. Herkül Efsane Başlıyor 2014 onun hayatını adayacağı tek tutkusu, sevgilisi Girit Prensesi Hebe adın da ki kişidir. Fakat Hebe, Herkül adın da ki kişinin kardeşi ile evlendirilecektir. Yarı Tanrı Herkül, gerçek kimliğini ve asıl amacını öğrenince bir seçim yapmak zorunda kalır.Bu zor seçim için de ise yüzlerce kişi altın da yüzler de değişik şekiller göstermiştir.

Herkül Efsane Başlıyor Türkçe Dublaj izle

Değişik şekiller için de olan bu seçme işlemi ise herkes tarafından kınanmak da olsa da bu seçim kesin olmak zorundadır. Ama Herkül ne olduğunu anlamadan bir an da göz altına alınır. Ora da artık idam edileceği hakkın da söylentiler duyduğu için her şey farklı bir amaç için de kalır ve Herkül çok değişik bir kişilik özelliği içine girer. Ya gerçek aşkını da alıp kaçacaktır ya da kaderinin gereğini yaşayıp, gerçek bir kahraman olacaktır. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Ama işini aslını filmi izlediğiniz zaman anlamış olacaksınız. Şimdiden herkese canı gönülden iyi seyirler dileriz.

Herkül Efsane Başlıyor Türkçe Dublaj izle

Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Herkül Efsane Başlıyor izle Türkçe Dublaj 1080p

Film de milattan önce bin iki yüzlü yıllar da Antik Yunan da bir kraliçe vardır. O kraliçe o kadar değişik bir kişi oluyor ki her şey sık ve değişkenlik içine girmiştir. Herkül Efsane Başlıyor full izle o yüzden de kraliçe, Kralın gaddar yönetiminin devrilmesi ve yoksulluk için de ki halkın barışa kavuşması vaadiyle Tanrı Zeus gibi bir ismin de şehvetine yenik düşer ve sonrasın da hamile kalır. Bu kraliçe kimden hamile kaldığını bilmek de olsa da Kral kendisinin evladı olacağını düşünse de bu kurmaca oyunlar o kral tarafından anlaşılmış olur. Bu birliktelikle dünyaya gelen Herkül, kendi kaderinden ve gerçek kimliğinden bir haberdir. O Herkül adın da ki kişi de efsane dolu olaylar için de artık hayatta nasıl mücadele edilir öğrenmiştir. Öğrenmiş olduğu bu hayat mücadelesi altın da çok kişi ile de dövüşmüş olduğu için herkes bu adama düşman kesilmiştir. Ama bu adam hak yolun da tüm imzaları toplamıştır. Herkül Efsane Başlıyor 2014 onun hayatını adayacağı tek tutkusu, sevgilisi Girit Prensesi Hebe adın da ki kişidir. Fakat Hebe, Herkül adın da ki kişinin kardeşi ile evlendirilecektir. Yarı Tanrı Herkül, gerçek kimliğini ve asıl amacını öğrenince bir seçim yapmak zorunda kalır.Bu zor seçim için de ise yüzlerce kişi altın da yüzler de değişik şekiller göstermiştir. Değişik şekiller için de olan bu seçme işlemi ise herkes tarafından kınanmak da olsa da bu seçim kesin olmak zorundadır. Ama Herkül ne olduğunu anlamadan bir an da göz altına alınır. Ora da artık idam edileceği hakkın da söylentiler duyduğu için her şey farklı bir amaç için de kalır ve Herkül çok değişik bir kişilik özelliği içine girer. Ya gerçek aşkını da alıp kaçacaktır ya da kaderinin gereğini yaşayıp, gerçek bir kahraman olacaktır. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Ama işini aslını filmi izlediğiniz zaman anlamış olacaksınız. Şimdiden herkese canı gönülden iyi seyirler dileriz.

Tür: 1080p Filmler, 2014 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2014 - ABD

IMDB Puanı: 4.2

Yönetmen: Renny Harlin

Oyuncular: Kellan Lutz , Gaia Weiss , Scott Adkins , Liam McIntyre , Roxanne McKee

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?