Sitemizde şuan toplam 442 film bulunmaktadır.

Gece Seansı izle Yerli Film 2016

1
( Yüksek Kalite ) Fragman HD Tek ParçaYorum yap


Bir önceki yazımız olan Neon Şeytan Full izle başlıklı makalemizde Neon Şeytan 1080p izle, Neon Şeytan 2016 ve Neon Şeytan 2016 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Gece Seansı izle Yerli Film 2016

Gece Seansı 2016, Doğa üstü olayları inceleyip aydınlatmaya çalışan dünyaca ünlü çift Ed ve Lorraine Warren adında ki iki kişi çok sayı da bilinmez gerekleri ortaya çıkarmış olmasından dolayı iyi bir şekil de para ödülleri kazanmaktadır. Aldıkları paralar ile sadece kendilerine değil de gereği yani ihtiyacı olan kişilere de yardım elini uzatırlar. Ama bunlar bulmuş oldukları bu ilginç bilgiler hakkın da daha önce hiç bir şekil de bilgileri elde yoktu. Bu kişiler hiç bir şekil de karşılarına çıkmamış sıkıntı kadar bir sorunun kat ve kat fazlası kadar bir sıkıntı ile karşılaştıkların da ürkütücü bir sonuçlarına katlanabilecek bir kaç tane görevi ele alır.

Gece Seansı izle

Gece Seansı 2016

Ed ve Lorraine Warren bir gün Perron ailesinden bir telefon aldıkların da hayatlarının en korkutucu görevine atıldıklarının farkın da değildir. Gece Seansı full izle ama o görevi yaparlarsa eğer artık bu görevden sonra hiç bir göreve atılmayacağız diye kendi kendilerine söz verirler. Ama şu an da tek sıkıntı o görevin konusu ise bir kaç tane olduğu düşünülen yaratıkların görünmez de olması onları çok korku içine atsa da o gizemi yine aydınlığa çıkaracağını düşünen bu kişiler bakalım ne gibi korkulu sahnelere atılacaklar. Perron ailesinin gözlerden uzak çiftlik evi nedeni bilinmeyen karanlık bir varlık tarafından kuşatılmıştır. Bunun ise bir rüya olma olasılığı milyon da sıfır virgül iki gibi bir şeydir. Çünkü o kadın bu kurtarılma esnasın da kolundan yaralanmıştır. Bu altığı yara ise bir yaratık pençelerinin olduğunu hastane de anlarlar. Bu nedenle de hayatları tam bir kabusa dönüşmüştür.

Gece Seansı izle

Gece Seansı Full HD izle

Ama bu sorunu çözmek için gelmiş olan kişiler yani bu iki kişi artık sıkıntıyı çözeceklerine inanmaktadırlar. Bu sorunu çözebileceklerine inanan deneyimli Warren çifti, ne kadar şeytani bir varlıkla karşı karşıya olduklarını çok geç fark edeceklerdir. Ama fark ettiklerin de ise hiç bir şey onlar için iyi olmayacaktır. Gece Seans yerli film çünkü bu kişiler için iş işten çoktan geçmiştir. Neden diye soracak olursanız bunlar artık her deneyi yaptılar ve kendilerini bu göreve bağladıklarına dair çok sayı da konuşma geçtiğin de her şeyi anlamış olacaksınız bu nedenle de artık kendi kendinize sorular sormayı bırakacaksınız. Filmini içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye ümit ediyorum. Çünkü filmi izlediğiniz zaman her şeyi kat ve kat fazlası ile anlamış olacaksınız.

Tür: 2016 Filmleri, Korku Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Hürdoğan Güvendiren

Oyuncular: Kıvanç Başkan , Birgen Engin , Erçin Işık , Erdem Irmak , Merve Engin

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?