Sitemizde şuan toplam 442 film bulunmaktadır.

Dünya Savaşı Z 2 izle 2017 Türkçe Dublaj Full HD

5


Dünya Savaşı Z 2 izle

World War Z 2 yani Dünya Savaşı Z 2, buradaki z harfi ne anlama geliyor bilmiyorum herhalde derin bir anlamı vardır. Film, aksiyon, korku, savaş ve bilim kurgu türünde aslında daha da kategori içine sokabiliriz filmi. Çünkü aşırı derecede çok içerik var. Bu arada filmimiz 21 haziran 2013 tarihinde piyasaya sürülmüş filmin devamı niteliğinde. O film piyasaya çıktığında baya büyük bir potansiyele sahip olarak gösteriliyordu otoriteler tarafından ve o potansiyeli de yarışa girdiği diğer filmlere yansıttı. Baş rol oyuncularıyla büyük bir ilgi çekti sanırım çünkü baş rol oyuncusu Brad Pitt kendisinin dünya üzerinde milyonlarca hayranı var. Bu tartışılmaz bir gerçek hele ki kadın hayranları adam bizim ülkemize gelip sokakta dolaşsa büyük ihtimal hayranları üstüne atlar.

Dünya Savaşı Z 2 Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Dünya Savaşı Z 2 izle 2017 Türkçe Dublaj Full HD

Dünya Savaşı Z 2World War Z 2 yani Dünya Savaşı Z 2, buradaki z harfi ne anlama geliyor bilmiyorum herhalde derin bir anlamı vardır. Film, aksiyon, korku, savaş ve bilim kurgu türünde aslında daha da kategori içine sokabiliriz filmi. Çünkü aşırı derecede çok içerik var. Bu arada filmimiz 21 haziran 2013 tarihinde piyasaya sürülmüş filmin devamı niteliğinde. O film piyasaya çıktığında baya büyük bir potansiyele sahip olarak gösteriliyordu otoriteler tarafından ve o potansiyeli de yarışa girdiği diğer filmlere yansıttı. Baş rol oyuncularıyla büyük bir ilgi çekti sanırım çünkü baş rol oyuncusu Brad Pitt kendisinin dünya üzerinde milyonlarca hayranı var. Bu tartışılmaz bir gerçek hele ki kadın hayranları adam bizim ülkemize gelip sokakta dolaşsa büyük ihtimal hayranları üstüne atlar.

Bu sene piyasa biraz Süper kahraman filmlerinin etkisi altında çünkü onlar piyasada gişe sayısında rekor düzeylere ulaştı. Dünya Savaşı Z 2 izle diğer filmler de pek onlarla yarışamadılar sadece rakip gösterilen filmler arasında bol miktarda çekişme oldu. Bu sene hiç kıyamet senaryosu işleyen film olmadı, bu onlara bir örnek olarak gösterilebilir yanılmıyorsam. Özleyen vardır elbet kıyamet konusunu işleyen filmleri ben pek sevmiyorum bu tarzda filmleri çünkü genelde gerilim bol oluyor böyle yapımlarda bende korkuyorum bu tarz yapımlardan aslında elemanların hangi taraftan geldiğini görsem korkmak da bir anda tepenize bir şey zıplayınca adamın aklını alıyor. Dünya Savaşı Z 2 full izle ben bilim kurgu ve dram filmleriyle takılırım genel olarak. Kıyamet senaryosu işleyen filmleri çoğumuz biliyoruz. Bazı senaryolar oluyor genel olarak onlar da bazılarında dünyanın işleyiş düzeni bozuluyor.

Dünya Savaşı Z 2 izle

Tür: 2017 Filmler, Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Savaş Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2017

Yönetmen: Brad Pitt

Oyuncular: Steven Knight , Max Brooks

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?