Sitemizde şuan toplam 442 film bulunmaktadır.

Demir Adam 3 izle Türkçe Dublaj 720p HD

1


Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Demir Adam 3 izle Türkçe Dublaj 720p HD

Demir Adam 3 izle

Askerlerin düştüğü oyun karşısın da iyi bir kahramanın onlara karşı ettiği yardımı konu alan filmdir. Dönüş yolun da bir takım terörist tarafından saldırıya uğrarlar. Bu saldırıyı ise her şekil de atlatacağını düşünmek de olan askerlerin durumu git gide artık kötüye doğru yol almaktadır. Demir Adam 3 tony ve yanın da ki askerler Stark malı silahlarla vurulmaktadır. Artık askerler korku için de korka korka ateş etmek de olsa da artık savaş kendisini iyiden iyiye hissettirmeye başlar. Askerler ölür. Tony tutsak edilir. Ama bu tutsak edilmiş olan adam ise her sefer olmasa da bu sefer çok zor şartlar altın da tutulmaktadır. Ama kaçma planları yapsa da nasıl uygulayacağı hakkın da hiç bir şekil de fikir uygulayamaz. Teröristler ondan yeni silahından kendilerine yapmalarını isterler. Teröristlerin dediğini yapmamak da olan bu adam işkence çektirilir o acılara her şekil de katlanmak da olan Tony artık bir tebrik alsa da bir tebrik onu kurtarmayacaktır.

Demir Adam 3 izle

Kendisiyle tutsak edilen bir adam akü yardımıyla Tony adın da ki zeki ve dirençli kişinin vücuduna isabet eden şarapnel parçalarının kalbine gitmesini engellemiş ve onu hayatını kurtarmıştır. Bu ikili artık aynı yer de tutsa edildiği için araların da çok iyi kardeşlik başlar. Demir Adam 3 hd izle ilk küçük bir ark reaktörü yaparak göğsüne yerleştirirler. Bu şarapnel parçalarının kalbine gitmesini engeller. Sonra birlikte silah yapıyor gibi görünüp gizliden bir zırh yaparlar. Bu zırhı ise kendilerini korumak adına yaparlar. Zırh tamamlanınca teröristeler durumu anlar ve saldırılar. Bu sıra da Tony adın da ki kişinin yanın da ki kişi ise zaman kazandırmak için kendi hayatının feda ederek teröristleri oyalar ve ölür. Tony teröristleri öldürür ve oradan kaçar. Amerikan askerleri onu bulur ve evine döner. Yaşadığı olaylar onu değiştirmiştir. Artık silah üretmeyeceğini ilan eder. Ortağı Obadiah Stane bundan memnun olmaz. Bu adam ise artık çok sıkıntılı olan başkanı ile birlik de bu adamı artık aramaya başlarlar ve o andan sonra işler karışır. Hdfilmdenizi.net herkese iyi seyirler diler.

Demir Adam 3 Full HD izle

Tür: 1080p Filmler, 2013 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, İMDB En İyi Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2013

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Shane Black

Oyuncular: Robert Downey Jr. , Gwyneth Paltrow , Ben Kingsley , Guy Pearce , Stan Lee

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?