Sitemizde şuan toplam 445 film bulunmaktadır.

Deli Aşk Full HD izle 2017 Yerli Film

4
( HD Kalite ) Fragman Tek Parça HDYorum yap


Deli Aşk izle

Yerli filmler arasın da komedi ve bir o kadar da romantik tarz da olan bir filmi şu an da sizlere sunuyoruz. Deli Aşk izle film iki bin on yedi yılının hemen başın da vizyona gireceği için iki bin on yedi yılın da çok etki yaratacak tarzdadır. Bu yüzden de hazırlıklar tamamen hazırlıklı bir şekil de hazırlanıp filmin şu an da sadece fragmanı yer göstermektedir. Ama artık sitemiz sayesinde filmi izleme kolaylığı sağlamış olacaksınız. Şimdi ister iseniz filmin içeriğini sizlere kısa bir şekil de de olsa sunalım. Film de bir genç artık bir kızı görür ve o gördüğü andan sonra da çok fena bir şekil de aşık olur.

Deli Aşk izle

Aşık olduğu için de o kız ile aynı iş yerin de çalışmaya başlar. Ama iş yerin de ki hiç bir etken olmasa da yüz yüze geldikleri an da ikisi de değişir ve sessiz bir kişilik özelliği ile iç içe kalır. Deli Aşk full izle bu yüzden de iş yerin de ki diğer çalışanlar bu ikiliden artık yavaş yavaş şüphelenmek de olsa da iş yerin de çalışmak da olan kişiler tamamen haklıdır. Bu kişiler artık bir yemek yemek adına akşam yemeği planı yaparlar. En sakin oldukları an da ise beraber iş yerinden direkt olarak yemek yemeye giderler. O kız biraz utangaç olduğu için araç için de hiç bir şekil de sesini çıkaramamış olsa da erkek de pek konuşmuş değildir.

Deli Aşk hd izle

Ama girdikleri lokanta da o kadar samimi bir şekil de konuşurlar ama hiç bir şekil de o erkek de suç yoktur. Çünkü o kız o erkeğin gözünü o kadar kör etmiş ki erkek cüzdanı evde unutmuştur. Bura da hesabı ödeyecek parası olmasa da hiç bir şekil de hiç bir şeyi çaktırmaz. Ora da bir şekil de aklını kullanarak bir şeyler elde etmek ister. Bakalım o deli aşık ne gibi bir sonuç ile bu lokantadan dışarı çıkabilecek. Filmi izlediğiniz zaman zaten her şeyi kat ve kat fazlası ile anlamış olacaksınız. Hdfilmdenizi.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Deli Aşk Full izle

Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Deli Aşk Full HD izle 2017 Yerli Film

Yerli filmler arasın da komedi ve bir o kadar da romantik tarz da olan bir filmi şu an da sizlere sunuyoruz. Deli Aşk izle film iki bin on yedi yılının hemen başın da vizyona gireceği için iki bin on yedi yılın da çok etki yaratacak tarzdadır. Bu yüzden de hazırlıklar tamamen hazırlıklı bir şekil de hazırlanıp filmin şu an da sadece fragmanı yer göstermektedir. Ama artık sitemiz sayesinde filmi izleme kolaylığı sağlamış olacaksınız. Şimdi ister iseniz filmin içeriğini sizlere kısa bir şekil de de olsa sunalım. Film de bir genç artık bir kızı görür ve o gördüğü andan sonra da çok fena bir şekil de aşık olur. Aşık olduğu için de o kız ile aynı iş yerin de çalışmaya başlar. Ama iş yerin de ki hiç bir etken olmasa da yüz yüze geldikleri an da ikisi de değişir ve sessiz bir kişilik özelliği ile iç içe kalır. Deli Aşk full izle bu yüzden de iş yerin de ki diğer çalışanlar bu ikiliden artık yavaş yavaş şüphelenmek de olsa da iş yerin de çalışmak da olan kişiler tamamen haklıdır. Bu kişiler artık bir yemek yemek adına akşam yemeği planı yaparlar. En sakin oldukları an da ise beraber iş yerinden direkt olarak yemek yemeye giderler. O kız biraz utangaç olduğu için araç için de hiç bir şekil de sesini çıkaramamış olsa da erkek de pek konuşmuş değildir. Ama girdikleri lokanta da o kadar samimi bir şekil de konuşurlar ama hiç bir şekil de o erkek de suç yoktur. Çünkü o kız o erkeğin gözünü o kadar kör etmiş ki erkek cüzdanı evde unutmuştur. Bura da hesabı ödeyecek parası olmasa da hiç bir şekil de hiç bir şeyi çaktırmaz. Ora da bir şekil de aklını kullanarak bir şeyler elde etmek ister. Bakalım o deli aşık ne gibi bir sonuç ile bu lokantadan dışarı çıkabilecek. Filmi izlediğiniz zaman zaten her şeyi kat ve kat fazlası ile anlamış olacaksınız. Hdfilmdenizi.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmler, Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Murat Kaman, Murat Dündar

Oyuncular: Emrah Kaman , Pelin Akil , Toygan Avanoğlu , Şafak Pekdemir , Nilperi Şahinkaya

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?