Sitemizde şuan toplam 442 film bulunmaktadır.

Chappie izle Türkçe Dublaj Full HD 2015

1

Chappie izle

Chappie izle

Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Chappie izle Türkçe Dublaj Full HD 2015

Ne olacaklarını kimse bilmese de yakın bir gelecekte geçen film de robotlardan oluşan bir polis ordusu çok değişik işlere atılacak atıldığı işler de binlerce masum kişi hayatını kaybedecektir. Ama bu ölen kişiler hiç bir şekil de hiç bir kişinin umurun da değildir. Chappie izle çünkü o kişiler kendi hayatlarını kurtarmak için çok sayı da değişik işlere atılacaktır. Şimdi ister iseniz filmin içeriğini biraz daha geniş bir şekil de anlatacak olursak. Bu insanların güvenliğini sağlamakla görevlendirilmiştir. Ama bunlar insanların güvenliğini sağlamak için de gitmesi gereken yere kadar kendilerine düşman olduğunu sandığı binlerce kişinin hayatını kaybetmesine neden olmuştur. Ancak bu robotlardan bir tanesi olan Chappie bir gün kaçırılır.

Chappie 2015

Chappie 2015, Kaçırılma sebebi ise düşmanlar bu robotlardan yapıp o insanları korumak ile görevlendirilmiş olan robotların içerisine kötü bir robot olarak sızdırmak istemektedirler. Ama şu an da tek yapması gereken şey o robotun nasıl yapıldığını anlamaları gerekmektedir. Chappie adında ki robot is hiç bir şekil de içerisini açmamaya kararlı olsa da bir şekil de içerisin de yer almak da olan kabloları ve değişik aletlerin yerini kendisi değiştirmeyi başarır ve bu sayede de o kendileri gibi bir robot yapmak isteyen kişilerin ve yeniden programlanır.

Ama Chappie yine de eski hali gibi değildir. Chappie full izle çünkü onun da ayarları ile oynamayı başaran düşmanlar artık iyi bir şey yaptığını düşünse de kendi kurdukları av da kendileri avlanırlarsa hiç şaşmam. Bu andan itibaren dünyanın ilk düşünebilen ve hissedebilen robotu olan Chappie, artık otoriteler için bir tehdit olarak algılanmaya başlamıştır ve bir an önce yok edilmesi gerekecektir. Ama gerektiği gibi de her şey ortaya atılmamaktadır. Chappie artık eskisi gibi olmak istese de üstüne yazılmış olan yazılım nedeni ile hiç bir şekil de kendisini kendisi kontrol edememektedir.

Chappie izle

Bu nedenle de ülke de çok değişik bir hal almasını sağlamak istemediği halde zor da olsa yaptırıldığı hareketler onun da sonunu getirecek gibi görünmektedir. Ama düşmanın bir anlık boşluğundan faydalanan Chappie bir şekil de kendisini esi hale getirilmesi hakkın da yanın da bulunan başka bir robotu uyarır ama o robot pek bir şey anlamamış olsa da yapımcılığının yanına kadar gider. İşte o andan sonra işler biraz karışacaktır. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterlidir diye umuyorum. Hdfilmdenizi.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 2015 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 6.9

Yönetmen: Neill Blomkamp

Oyuncular: Hugh Jackman , Dev Patel , Sigourney Weaver , Sharlto Copley , Jose Pablo Cantillo

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?