Sitemizde şuan toplam 442 film bulunmaktadır.

Bastards izle 2017 Türkçe Dublaj Full HD

1
( Yüksek Kalite ) Fragman HD Tek ParçaYorum yap


Bastards izle

Bir arkadaş grubu vardır. Bastards 2016 ama bu arkadaş gurubu hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir zaman hiç bir şekil de hatalı bir hareket ya da söz yapmadığı için çok sevilmek de olan bir gruptur. Ama bu kişiler sevildiklerini duydukları zaman çoğu kişi gibi şımarmazlar hatta kendilerine daha da bir çeki düzen veren kişilerdir. Ama günün birine kadar. Amaçları kimsenin paha biçemediği bir heykeli zengin bir duldan çalmak olan bu arkadaşlar neden böyle bir girişime girdiklerini kendileri de bilmemektedir. Harry Deane ve Puznowski işe kalkıştıklarında planlarının kusursuz olmadıklarını anlarlar.

Bastards Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Bastards izle 2017 Türkçe Dublaj Full HD

Bir arkadaş grubu vardır. Bastards 20177 ama bu arkadaş gurubu hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir zaman hiç bir şekil de hatalı bir hareket ya da söz yapmadığı için çok sevilmek de olan bir gruptur. Ama bu kişiler sevildiklerini duydukları zaman çoğu kişi gibi şımarmazlar hatta kendilerine daha da bir çeki düzen veren kişilerdir. Ama günün birine kadar. Amaçları kimsenin paha biçemediği bir heykeli zengin bir duldan çalmak olan bu arkadaşlar neden böyle bir girişime girdiklerini kendileri de bilmemektedir. Harry Deane ve Puznowski işe kalkıştıklarında planlarının kusursuz olmadıklarını anlarlar.

Bastards izle

Ama bu kişiler bu çalacakları müze de ki şeyi nasıl ve nerede satacaklarını bilmiyor olsalar da şu an da tek hedefleri o şeyi çalmaktır. Bastards izle bir de bunun üzerine zengin adamın eski karası, ekibe yeni katılan Puznowski adın da ki kişiye benzerliğiyle olaylar kontrolden çıkar. Çünkü birbirlerine çok ama çok benzemek de olan bu kişiler her ne kadar etki altın da olsa da şu ana kadar hiç bir yer de olmadıkları gibi bu yerde de aralarında bir sıkıntı çıkar ve işler de o an da ora da kişilerin farkına varılmasına neden olur. Buradan acil bir şekil de kaçmak için girişim de bulunan kişiler her tarafın kapandığını fark ettiğin de daha da korku içerisine girecekler. Hdfilmdenizi.net herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmler, Komedi Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: David Frankel, Alfonso Gomez-Rejon

Oyuncular: Owen Wilson , J.K. Simmons , Ving Rhames , Ed Helms , Katt Williams

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?