Sitemizde şuan toplam 442 film bulunmaktadır.

Başlangıç – Inception Türkçe Dublaj HD izle

1
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Tek PLUS Tek OPEN FragmanYorum yap

Başlangıç – Inception izle

Başlangıç – Inception Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Başlangıç – Inception Türkçe Dublaj HD izle

Dom Cobb adın da ki bir kişi çok yetenekli bir hırsızdır. Bu kişi şu ana kadar yapmış olduğu işlere karşı hiç bir suçlama ile dahi baş başa kalmamıştır. Bu durum altın da zengin bir kişilik özelliğine sahiptir. Başlangıç izle uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anın da, bilinç altının derinliklerin de ki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. Ama bu adamın bir özelliği ise şu ana kadar hayatın da ki gördüğü olaylar karşısın da yani rüyaların gerçek olduğunu fark eder. Cobb gibi bir ismin de bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasın da aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zaman da bu durum onu uluslar arası bir kaçak yapmış ve sevdiği her şeye mal olmuştur. Cobb gibi bir isme de için de bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur.

Ona hayatını geri verebilecek son bir iş. Ama o adam da tabi eğer imkansız başlangıcı tamamlayabilirse. O tamamlamak istediği olay karşısın da ise çok çaba sarf eder. Inception full izle mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımın da ki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır. Bunun nedeni ise görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır. Sonucu kesin olmayan işlere atılmak da olan bu kişiler de değişik kişilik özelliklerine sahiptir. Ama ne dikkatle yapılan planlamalar, ne de uzmanlıkları, onları, her hareketlerini önceden tahmin ettiği anlaşılan tehlikeli düşmanlarına karşı hazırlıklı kılabilir. Ama kılınan bu durum karşısın da biraz sakin kalırlar. Bu, gelişini sadece Cobb gibi bir ismin de görebildiği bir düşmandır. Hdfilmdenizi.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, İMDB En İyi Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2010

IMDB Puanı: 8.8

Yönetmen: Christopher Nolan

Oyuncular: Leonardo DiCaprio , Marion Cotillard , Joseph Gordon-Levitt , Ellen Page , Michael Caine

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?