Sitemizde şuan toplam 445 film bulunmaktadır.

Bambaşka izle 2017 Full HD Yerli Dram Filmi

2
( HD Kalite ) Fragman Tek Parça HDYorum yap


Bambaşka izle

Doğa gibi iyiliği bakımından çok beğenilen ve hayat dolu, üniversiteli genç bir kızdır. Bambaşka 2017 bu kız güzelliği ile çok sayı da ki erkeğin aklını almış olsa da hiç bir şekil de o kız hiç bir erkeğe ümit dahi vermez. Bu kızın başına gelen trajik kaza sonucu; omurilik felci geçirerek belden aşağısının hissini kaybeder. Bu durum arkadaşları tarafından çok ama çok üzünç bir şekil de odaklanmış olsa da arkadaşları her zaman o kıza destek olmak adına sürekli olarak destek içindedirler. Destekleri her şekil de o kızı mutlu etmek de olsa da şu ana kadar hiç bir şekil de kırıcı bir şekil de olmamıştır.

Bambaşka izle

Bu travma sonrası yaşamı tamamen değişen ve hayata olan heyecanını kaybeden Doğa, Yiğit ile tanışır ve onun sayesin de hayata tekrar tutunmayı dener. Bambaşka full izle o ikili arasın da ki mutluluğu hiç bir kişi veremediği için de aralarından herkes çekilir. Yiğit, nişanlısı tarafından aldatılmış medya dolu bir oyuncudur ve o da yaşadığı bu ruhsal yıkımı atlatmak istemektedir. Artık ikisi de ellerinden geldiğince birbirlerine yardım etmek de olduğu için yavaş yavaş sıkıntıları atlatırlar. Birbirlerine tutunan Yiğit ile Doğa adın da ki kişi gerçek aşk ve huzurlu bir hayat için verecekleri tek savaş olsa da bu savaşın sonucun da büyük bir aşk yatmaktadır.

Bambaşka Full izle

Bedensel engelli bir insan ile bedensel engeli olmayan bir insanın birlikte yaşayabilme mücadelesi olacaktır. Bu yaşam mücadelesi ise daha başlamadan çok sayı da kişinin ilgisini çekmiş olsa da ellerin de ki tek şey birlikte olmaktır. Birlikte olamadıkları zaman gerçekten de mutlu olmak için ellerin de hiç bir şekil de hiç bir mutluluk kaynağı yoktur. akalım bu ikili ne gibi sıkıntıları ne gibi çözümler ile halledecekler. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü film açık ve net bir şekil de sizlere sunulmuştur. Filmin içeriğini anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Hdfilmdenizi.net herekse canı gönülden iyi seyirler diler.

Bambaşka Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Bambaşka izle 2017 Full HD Yerli Dram Filmi

Doğa gibi iyiliği bakımından çok beğenilen ve hayat dolu, üniversiteli genç bir kızdır. Bambaşka 2017 bu kız güzelliği ile çok sayı da ki erkeğin aklını almış olsa da hiç bir şekil de o kız hiç bir erkeğe ümit dahi vermez. Bu kızın başına gelen trajik kaza sonucu; omurilik felci geçirerek belden aşağısının hissini kaybeder. Bu durum arkadaşları tarafından çok ama çok üzünç bir şekil de odaklanmış olsa da arkadaşları her zaman o kıza destek olmak adına sürekli olarak destek içindedirler. Destekleri her şekil de o kızı mutlu etmek de olsa da şu ana kadar hiç bir şekil de kırıcı bir şekil de olmamıştır. Bu travma sonrası yaşamı tamamen değişen ve hayata olan heyecanını kaybeden Doğa, Yiğit ile tanışır ve onun sayesin de hayata tekrar tutunmayı dener. Bambaşka full izle o ikili arasın da ki mutluluğu hiç bir kişi veremediği için de aralarından herkes çekilir. Yiğit, nişanlısı tarafından aldatılmış medya dolu bir oyuncudur ve o da yaşadığı bu ruhsal yıkımı atlatmak istemektedir. Artık ikisi de ellerinden geldiğince birbirlerine yardım etmek de olduğu için yavaş yavaş sıkıntıları atlatırlar. Birbirlerine tutunan Yiğit ile Doğa adın da ki kişi gerçek aşk ve huzurlu bir hayat için verecekleri tek savaş olsa da bu savaşın sonucun da büyük bir aşk yatmaktadır. Bedensel engelli bir insan ile bedensel engeli olmayan bir insanın birlikte yaşayabilme mücadelesi olacaktır. Bu yaşam mücadelesi ise daha başlamadan çok sayı da kişinin ilgisini çekmiş olsa da ellerin de ki tek şey birlikte olmaktır. Birlikte olamadıkları zaman gerçekten de mutlu olmak için ellerin de hiç bir şekil de hiç bir mutluluk kaynağı yoktur. akalım bu ikili ne gibi sıkıntıları ne gibi çözümler ile halledecekler. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü film açık ve net bir şekil de sizlere sunulmuştur. Filmin içeriğini anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Hdfilmdenizi.net herekse canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2016 - Türkiye

Yönetmen: Bahadır Abşin

Oyuncular: Buse Sevindik , Caner Tanrıverdi , Birgül Ulusoy , Tayfun Sav , Cansu Taşkın

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?