Sitemizde şuan toplam 442 film bulunmaktadır.

Ayı Kardeşler izle Büyülü Kış 2016

1
( Yüksek Kalite ) Fragman HD Tek Parça 2Yorum yap


Bir önceki yazımız olan Logan izle Türkçe Dublaj Tek Parça HD 2017 başlıklı makalemizde Logan 1080p izle, Logan 2017 ve Logan 2017 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Ayı Kardeşler izle Büyülü Kış 2016

Kendi hayatını tüm belalı olaylardan kuran bir tane ayı vardır. Ayı Kardeşler Büyülü Kış izle bu ayı artık hiç bir sıkıntıyı kafasına takmaz. Çünkü o olayları tamamen kendi çaresi ile atlamaktadır. Bu ayı artık artık sevgilisi Tammy adında ki bir dişi ayı ile evli ve mutlu bir ayıcıktır. Bunların arasına girmek isteyen çok sayı da düşman olsa da bunlar artık hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir zaman hiç bir koşul altın da kalmadan bu durumları alt üst etmeyi başarırlar. Harika bir seks hayatı olan ayıcıklar anne ve baba olmak ister ve bunun için John gibi bir isimden kendisi için sperm bağışçısı olmasını rica eder. Ama istekleri ilk baş da gerçekleştirilmemiş olsa da daha sonra bunlar yeni ve yine bir istek de bulunurlar.

Ayı Kardeşler izle

Ayı Kardeşler 2016, her şey yolun da gidiyor gibi görünürken, sperm bankasından gelen bir mektupla hayalleri yıkılır. Çünkü artık ayıcıkların nesli tükenmesi istendiği için bunlar da bu durumu çok ama çok kötü bir şekil de aldıkları için olayların bu sefer üstesinden gelemeyecek gibi bir görüntü içerisine girerler. Zira bu yöntemle bebek sahibi olması için öncelikle insan olduğunu kanıtlaması gerekmektedir. Ama tek çare bu olduğu için de bu ayıcıklar bunları gerçekleştirmek adına bir çok iş ve işçilik meydana getirmiş olsa da araların da hiç bir şekil de olaylar meydana gelmez. Ama bu da demek olmuyor ki her şey yolun da gidiyor. Ayıcıklar hiç bir şekil de kendi araların da sıkıntı yaşamasa da bu durum sadece kendi aralarındadır.

Ayı Kardeşler Full HD izle

Ayıcıklar şimdi ABD yasaları önün de diğer vatandaşlarla eşit haklara sahip olduğunu kanıtlamak için ruhu, duyguları olan bir insan olduğuna kanunları ikna etmelidir. Bu ikna etme çabaları ise her seferin de olmasa da bu sefer olumlu bir şekil de ilerlemeye başlar. Başlamasının ardından da bu ikili ayıcık çok mutlu olmaya başlar. Ama her şey yine de bu ayıcıkların elindedir. Ama ellerinde olmayan bu işler ise hiç bir şekil de meydana gelmez. Çünkü araların da yine bir olaylar çıkacak ve tüm bu ayıların bulunduğu orman karışacak ve hepsi bu ayıcıklardan olacaktır. Filmi izlediğiniz zaman zaten her şeyi kat ve kat fazlası ile anlamış olacaksınız. O yüzden bu kadar anlatma yeterlidir diye düşündük.

Tür: 2015 Filmleri, Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Ding Liang, Fuyuan Liu

Oyuncular: -

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?